.
HESABIM
Üye Ol

Başkan Orman , Hentbolcuları Ağırladı

Başkan Orman , Hentbolcuları Ağırladı

Beşiktaş Başkanı Orman, Erkekler Hentbol Süper Lig’de normal sezonu lider bitiren siyah-beyazlı takımın teknik heyet ve oyuncularına yemek verdi.

Haberin Tarihi: 25 Mart 2014

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Erkekler Hentbol Süper Lig’de normal sezonunu lider bitiren hentbol takımının teknik heyet ve oyuncularına yemek verdi.

Levent’te bulunan Kiliza Restaurant’ta gerçekleştirilen yemeğe, Fikret Orman’ın yanı sıra kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleriyle, Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, siyah-beyazlı takımın antrenörü Müfit Arın, yardımcıları, oyuncular ve takımın sponsoru olan firmanın yetkilileri katıldı.

Gecede kısa bir konuşma yapan başkan Orman, kulüp olarak zor günlerden geldiklerini belirterek, "Hala o süreçleri yaşıyoruz ama tünelin sonundaki ışık herkes tarafından görülmektedir" dedi.

Beşiktaş’ın en başarılı branşı olan hentbol takımının ligde normal sezonu 10 puan farkla lider bitirdiğini vurgulayan Fikret Orman, şunları söyledi , " Takımın liderliğini kutlamak için buradayız. İnşallah play-off maçlarından sonra üst üste altıncı şampiyonluğu kazanırız. Hentbol çok başarılı bir branş. Kurulduğu zamanki günleri hatırlıyorum. İlk şampiyon olduğu zaman da babam yönetim kurulu üyesiydi. Odamda o geceyle alakalı kupanın olduğu bir fotoğraf var. O dönemde futbol takımı uzun süre şampiyon olamamıştı. Hentbol takımının yaptığı fedakarlık takdire şayandır. Elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Beşiktaş inşallah sizlerle daha mutlu ve şanlı uçacaktır. " dedi.

Fikret Orman, yöneticiler ve hentbol takımı oyuncuları, gece sonunda basın mensuplarına görüntü verdiler.

Bir Yorum Yazın