.
HESABIM
Üye Ol

Bayanlar 1.Lig Play-Off Yarı Finalleri

Bayanlar 1.Lig Play-Off Yarı Finalleri

Bayanlar 1.Lig Play-Off Yarı Final müsabakaları 30 Nisan – 2 Mayıs 2014 tarihleri arasında Aydın’ın Kuşadası ilçesinde gerçekleştiriliyor.

Haberin Tarihi: 30 Nisan 2014

Normal sezonu ilk 8 sırada tamamlayan takımlar, (Ordu Boztepe Gönülspor, Trabzon Hentbol Akademi, Rize Pazarspor, Atlantikspor, Sivas 4 Eylül Belediyesi, Anadolu Üniversitesi Gençlik, İstanbul Emniyetspor Gücü, Van Gençlik) iki grup halinde müsabakalar oynayacak. Kuşadası Uğur İnan Spor Salonunda yapılacak müsabakalarda grupların ilk 2 sırayı alan takımlar final grubuna yükselecek. Müsabakalar Çay TV’den canlı yayınlanacak.

İlk Gün Müsabaka Sonuçları:

30 NİSAN – 2 MAYIS 2014  
 KUŞADASI / AYDIN

 

 30 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 32 27 1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ   39  25 1
  15:00  PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.   33 26 2
  17:00  TRABZON HENTBOL VAN GENÇLİK  İPTAL 2

 
 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ –  –  1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ   –   – 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  – –  2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  –  –  2
 01 MAYIS 2014 PERŞEMBE
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK –  –  1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL –   – 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD. TRABZON HENTBOL  – –  2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR –  –  2
 
 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ –  –  1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ   –   – 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  – –  2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  –  –  2

 
 30 NİSAN 2014 SALI
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  11:00  ATLANTİK SK  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ –  –  1
  13:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL  EMNİYETSPOR GÜCÜ   –   – 1
  15:00 TRABZON HENTBOL  VAN GENÇLİK  – –  2
  17:00 PAZAR SPOR  SİVAS 4  EYLÜL BLD.  –  –  2
 01 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  EMNİYETSPOR GÜCÜ ATLANTİK SK –  –  1
  15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ORDU BOZTEPE GÖNÜL –   – 1
  17:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD.  TRABZON HENTBOL   – –  2
  19:00 VAN GENÇLİK   PAZAR SPOR –  –  2
 02 MAYIS 2014 CUMA
 TV SAAT   TAKIM A  TAKIM B SONUÇ  GRUP 
  13:00  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EMNİYETSPOR GÜCÜ 1
  15:00 ORDU BOZTEPE GÖNÜL ATLANTİK SK –   – 1
  17:00 TRABZON HENTBOL PAZAR SPOR  – 2
  19:00 SİVAS 4  EYLÜL BLD.  VAN GENÇLİK –  2

Bir Yorum Yazın