.
HESABIM
Üye Ol

Bayanlarda Süper Lige Kim Çıkacak?

Bayanlarda Süper Lige Kim Çıkacak?

Hentbol Bayanlar 1.Lig final grubunda yarın son maçlar oynanacak.

Haberin Tarihi: 9 Mayıs 2014

3.Gün maçları ile tamamlanacak olan Hentbol Bayanlar 1.Ligi sezonunda şampiyon ve süper lige çıkan ekipler belli olacak.

Son Puan Tablosu
 

   TAKIMLAR  O  G M A  Y  P AV
1 TRABZON HENTBOL AKADEMİ  2 1 1 0 53 49 3 4
2 ORDU BOZTEPE GÖNÜLSPOR  2 1 0 52 50 2 2
3  ATLANTİK SPOR 2 1 0 1 56 57 2 -1
4  PAZARSPOR 2 0 1 54  59 1  -5

10 mayıs Cumartesi günü müsabaka programı şöyle

10 MAYIS 2014 CUMARTESİ

 TV

SAAT 

 TAKIM A

 TAKIM B

SONUÇ

 

13:00 

ORDU BOZTEPE GÖNÜL

PAZAR SPOR

 

15:00

ATLANTİK SK 

TRABZON HENTBOL AKADEMİ

 


Süper Lige Kim Çıkar?

Herkesin merakla beklediği soru yarın cevabını bulacak. Ancak maçlar oynanmadan hangi durumda kim çıkacağı ise şöyle:

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor’u yenerse, ve Atlantik S.K., Trabzon Hentbolu yenerse bu iki takım Süper Lige çıkar, Ordu Boztepe ikili averajla Şampiyon olur.

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor’u yenerse, Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübünü yenerse, Trabzon Hentbol Akademi Şampiyon , Ordu Boztepe ve Trabzon Hentbol Süpr Lige çıkar,

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor’u yenerse, Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübü ile berabere kalırsa, Trabzon Hentbol Akademi  ikili averajla Şampiyon ,

** Pazarspor , Ordu Boztepe Gönülspor’u yenerse,Atlantik S.K., Trabzon Hentbolu yenerse, Pazarspor 3 puana ulaşacak, ve daha sonra diğer maçın averajı önemli rol oynayacak. Ancak bir gerçek Atlantik S.K.  4 puanla Şampiyon olacak.

**Pazarspor , Ordu Boztepe Gönülspor’u yenerse , Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübü ile berabere kalırsa, Pazarspor 3 Puana ulaşacak. Trabzon Hentbol 4 puanla şampiyon olacak. Atlantik S.k ‘de 3 puana ulaşacak. Ancak ikili averaj ile Atlantik S.K. ve Trabzon Hentbol Süper Lige çıkacak.

**Pazarspor , Ordu Boztepe Gönülspor’u yenerse, Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübünü yenerse,  Rize Pazarspor 3 puan da , Trabzon Hentbol Akademi 5 puanda olacak ve her iki takım süper lige çıkacak. Trabzon Hentbol Şampiyon olacak.

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor ile berabere kalırsa ,  Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübünü yenerse,  Trabzon Hentbol Şampiyon , Ordu Boztepe 2.olacak ve Süper Lige çıkacaklar.

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor ile berabere kalırsa , ,Atlantik S.K., Trabzon Hentbolu yenerse,  Ordu Boztepe 3 puana ulacşacak. Atlantik S.K. 4 puan ulaşacak. Trabzon Hentbol 3 puanda kalacak. Ancak Trabzon Hentbol ikili averaj ile Ordu Boztepeyi geride bırakacak. Atlantik Şampiyon, Trabzon Hentbol 2.olacak.

**Ordu Boztepe Gönülspor, Pazarspor ile berabere kalırsa ve Trabzon Hentbol, Atlantik Spor Kulübü ile berabere kalırsa, Sıralama değişmeyecek Trabzon Hentbol Akademi Şampiyon , Ordu Boztepe Gönülspor 2.olacak.

Bakalım Sorularımızın cevabını yarın bulacağız.

Bir Yorum Yazın