.
HESABIM
Üye Ol

Bayanlarımız Avrupa’da

Bayanlarımız Avrupa’da

Hentbol Bayanlar Süper Ligi ekipleri Muratpaşa Belediyespor, Çankaya Belediyesi Ankaspor ve Maltepe Belediyespor’da Avrupa Kupası heyecanı yaşanacak.

Haberin Tarihi: 8 Kasım 2013

Bayanlar Avrupa EHF Kupasında temsilcimiz Çankaya Belediyesi ANKA, 3. Turda  Belçika’nın Handball Femina Vise takımıyla mücadele edecek. İstanbul Maltepe Belediyesi Gençlik Spor , Bayanlar Challenge Kupası 3. tur ilk maçında Portekiz’in JAC Alcanena takımını konuk edecek. Avrupa Bayanlar Kupa Galipleri Kupasında ülkemizi temsil eden Muratpaşa Belediyesi, 3. tur ilk maçında Rusya’nın Rostov-Don takımıyla karşılaşacak.

Çankaya Belediyesi Anka Spor , EHF Kupası 3. Turun her iki müsabakasını da Ankara’da oynayacak. İlk maç 9 Kasım 2013 cumartesi günü, rövanş müsabakası ise 10 Kasım 2013 tarihlerinde oynanacak. İki maç da Ahmet Tane Kışlalı Spor Salonunda oynanacak ve 18:00’de başlayacak.

Müsabakalarda Rumen hakem çifti Vasile Pavel, Eugen-Marian State düdük çalacak.

Geçtiğimiz sezon da EHF Kupası 3. turunda rakibiyle karşılaşan temsilcimiz, Ankara’da oynadığı iki maçı da (31-21, 42-25) farklı skorlarla kazanarak tur atlamıştı.

Muratpaşa Belediyesi, 3. tur ilk maçında Rusya’nın Rostov-Don takımıyla9 Kasım 2013 Cumartesi günü Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonunda oynanacak karşılaşma saat 15:00’te başlayacak. Mücadeleyi İsviçreli Hakem çifti David Wyss, Kevin Zowa çifti yönetecek. 

Bu karşılaşmann rövanşı 16 Kasım Cumartesi günü Rusya’nın Rostov-Don kentinde oynanacak. Karşılaşma TSİ 18:00’de başlayacak.

Maltepe Belediyesi Gençlik Spor 9 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 18:00’de başlayacak mücadelede Yakacık İTO Spor Salonunda avantajlı skor için mücadele edcek.

Mücadeleyi Letonyalı hakem çifti Aleksandrs Rutkovskis, Uldis Dzerve yönetecek. 

Bu maçın rövanşı 16 Kasım 2013 cumartesi günü Portekiz’in Alcanena kentinde oynayacak. Alcanena Spor Salonundaki mücadele TSİ 19:00’da başlayacak. Bu karşılaşmada ise Danimarkalı hakem çifti Mads Dahl Hermann, Jesper Madsen düdk çalacak.

Temsilcimiz Maltepe Belediyesi Gençlik Spor gibi rakip JAC Alcanena da ilk kez Avrupa kupalarında mücadele edecek.

Bir Yorum Yazın