.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş Hentbol’da skandal!

Beşiktaş Hentbol’da skandal!

Beşiktaş’ın 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, Başkan Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleri, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Divan Başkanlık Kurulu Üyeleri ve Kongre Üyelerinin katılımıyla BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştiriliyor.

Haberin Tarihi: 25 Aralık 2021

HENTBOLHABER.NET – Hentbol Erkekler Süper Ligini yıllardır domine eden Beşiktaş’ın, yapılan mali kongresinde hentbol takımı ile ilgili ortaya çıkan mali tablo şok yarattı.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilmekte olan 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda ortaya konulan mali tablolarda hentbol takımınında isminin geçmesi kafalarda soru işareti oluşturdu.

2010-19 yılları arasında “Erkek Hentbol Takımı kadrosunda yer almayan kişiler ile imzalanmış sporcu sözleşmeleri karşılığında 146.749 Euro’nun ödendiği kongre üyeleri ile paylaşıldı.

Beşiktaş Kongre Üyeleri arasında bazı üyelerin bu isimlerin kim olduğunun kamuoyu ile paylaşılmasını istedikleri ve Beşiktaş’ı zarara uğratan kişiler ile ilgili işlem yapılmasını istedikleri öğrenildi.

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Çetin
    25 Aralık 2021 17:21 Kullanıcı Profili

    Eğer öyleyse zehir zıkkım olsun. Malûm kişiler parasız aldıkları sporcuların kulüp yada antrenörlerine bonservis ödenmiş gibi yapıp…

Bir Yorum Yazın