.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş Mogaz, Orlen Wisla Plock maçına doğru

Beşiktaş Mogaz, Orlen Wisla Plock maçına doğru

Beşiktaş Mogaz, Velux EHF Şampiyonlar Ligi A Grubu’ndaki sekizinci maçında 21 Kasım Cumartesi(bugün), saat 17:00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda Orlen Wisla Plock’u ağırlayacak.

Haberin Tarihi: 21 Kasım 2015

Geçen sene VELUX EHF Final4 Şampiyonu FC Barcelona Lassa’yı mağlup edebilmiş tek takım olan Orlen Wisla Plock, bu sene Velux EHF Şampiyonlar Ligi’nde 1 beraberlik, 2 galibiyet ve 4 mağlubiyet ile A Grubu’nda 6. Sırada bulunuyor.

Temsilcimiz Beşiktaş Mogaz’ın geçen hafta deplasmanda oynadığı ve yaklaşık 4000 Orlen Wisla Plock taraftarının izlediği maçta en skorer isim 9 golle Beşiktaş Mogaz’dan sağ kanat Darko Djukic olurken, onu 5’er golle  Beşiktaş Mogaz’ın sağ oyun kurucusu Ramazan Döne ve orta oyun kurucusu Nemanja Pribak; ve yine 5’er golle Orlen Wisla Plock’tan pivot Mateusz Piechowski, sol oyun kurucu Dan Emil Racotea ve orta oyun kurucu Dmitry Zhitnikov takip etti. Maç 32-26 Orlen Wisla Plock üstünlüğüyle tamamlandı.

Beşiktaş Mogaz’da uzun süredir sakatlığı bulunan yıldız sol kanat Ivan Nincevic’in ve PPD Zagreb maçında sakatlanan pivot Tolga Özbahar’ın da iyileştikleri ve Orlen Wisla Plock maçında sahada olabilecekleri Beşiktaş Jimnastik Kulübü resmi internet sitesi tarafından duyuruldu.

TARAFTAR DESTEĞİ ŞART
Bu önemli maçta PPD Zagreb maçındaki gibi akıllı oyun ve mücadele gücü yüksek bir Beşiktaş Mogaz galibiyete yakın olacak. Bu maçta en önemlisi taraftar desteği. Siyah-beyazlı oyuncular ile hafta başında yapmış olduğumuz konuşmalarda bize inanan taraftarlara ihtiyacımız var. İnansınlar bizi desteklesinler dediler.

Beşiktaş Mogaz, bugün saat 17:00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda Orlen Wisla Plock’u ağırlayacak.
Bir Yorum Yazın