.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş Şampiyonluk Yemeğinde

Beşiktaş Şampiyonluk Yemeğinde

6 sezon üst üste şampiyon olarak kırılması zor bir rekora imza atan Beşiktaş, kutlama yemeğinde bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 27 Mayıs 2014

Beşiktaş’taki Hanedan Restora’nda düzenlenen şampiyonluk yemeğine; Voleybol, Hentbol, Bedensel Engelliler, Jimnastik, Atletizm, Satranç, Briç Şubeleri ile BJK Eğitim Kurumlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Genel Koordinatör Levent Çifter, Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat, Aygaz Kurumsal İletişim Sorumlusu Fulya Kanbek ile teknik heyet ve hentbolcular katıldı.
 
Yemekte bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Beşiktaş’ın hentboldaki başarılarının devam edeceğini belirterek, “Sezon bitti ama şimdiden gelecek sezon daha başarılı olmanın planlarını yapıyoruz. Avrupa’da daha iyi yerlere gelmenin hayallerini kuruyoruz. Hentbolda başarı devam edecek. Gelecekte güzel günler bizi beklemektedir” diye konuştu.
 
Etkinliğin sonunda Voleybol, Hentbol, Bedensel Engelliler, Jimnastik, Atletizm, Satranç, Briç Şubeleri ile BJK Eğitim Kurumlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat ve Aygaz Kurumsal İletişim Sorumlusu Fulya Kanbek’e hentbolcuların imzaladığı Beşiktaş forması ve ‘Salonda Ekol Beşiktaş Hentbol’ tişörtü hediye etti.

Bir Yorum Yazın