.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş Tur İçin Sahne Alıyor

Beşiktaş Tur İçin Sahne Alıyor

Beşiktaş,Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası 2. tur rövanş maçında Pfadi Winterthur ile karşılaşacak.

Haberin Tarihi: 19 Ekim 2013

Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nın 2. tur ilk maçında rakibini Süleyman Seba Spor Salonu’nda konuk eden siyah-beyazlılar, salondan 29-29 berabere ayrılmıştı.
 
Beşiktaş, turun ikinci maçında Pfadi Winterthur ile yarın (20 Ekim) saat 18:00’de Eulachhalle Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.
 

Beşiktaş Hentbol

FİKRET ORMAN’DAN ZİYARET

Başkan Fikret Orman, Hentbol Takımını ziyaret etti ve hentbolculara oynayacakları Avrupa kupası maçı için başarılar diledi.

Beşiktaş’ın  geleneksel bayramlaşma töreni için Süleyman Seba Spor Salonu’na gelen Başkan Fikret Orman, tören sonrası Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nın 2. tur rövanş mücadelesine hazırlanan Siah-Beyazlılar’ın antrenmanını takip etti.
 
Fikret Orman’ın Hentbol Takımına ziyaretinde; İkinci Başkan ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Metin Albayrak, Yatırımlar Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Kaya Yılmaz, Voleybol, Hentbol, Bedensel Engelliler, Jimnastik, Atletizm, Satranç, Briç Şubeleri ile BJK Eğitim Kurumlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ve Taraftarlar, Dernekler ile Basketbol ve Kürek Şubeleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse de yer aldı.
 
Antrenman sonrası Hentbol Takımı teknik ekibi ve oyuncularıyla bir araya gelen Başkan Fikret Orman, siyah-beyazlılara 20 Ekim Pazar günü Pfadi Winterthur ile oynayacakları Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası 2. tur rövanş maçında başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın