.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş’ın Üç Silahşörü İmzaladı

Beşiktaş’ın Üç Silahşörü İmzaladı

Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı, Şilili orta oyun kurucu Erwin Jan Fuechmann Perez, Sırp oyun kurucu Predrag Dacevic ve Hırvat sol kanat oyuncusu Ivan Nincevic’i transfer ederek, sözleşme imzaladı.

Haberin Tarihi: 18 Temmuz 2014
BJK Plaza’da düzenlenen imza törenine, Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Koordinatörü Levent Çifter ve Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat katıldı.

Türkiye Hentbol Liginde son altı yıldır üst üste şampiyon olan Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı, rotasını Avrupa’ya çevirdi. Avrupa kupalarında başarılı sonuçlar hedefleyen Beşiktaş Mogaz Hentbol takımı, bu amaçla kadrosuna, Şilili orta oyun kurucu Erwin Jan Fuechmann Perez, Sırp oyun kurucu Predrag Dacevic ve Hırvat sol kanat oyuncusu Ivan Nincevic’i dâhil etti. Yeni sezonda Mogaz ismi ile sahalarda olacak BJK Hentbol Takımı’na üç ünlü sporcunun katılması nedeniyle, bugün saat 14.00’te, imza töreni düzenlendi.

İstanbul Akaretler’de bulunan BJK Plaza’daki imza törenine, Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Koordinatörü Levent Çifter ve Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat katıldı.

Bir Yorum Yazın