.
HESABIM
Üye Ol

Beşiktaş’ta Kaptan ve Yunus’un Açıklamaları

Beşiktaş’ta Kaptan ve Yunus’un Açıklamaları

EHF Şampiyonlar Ligi gruplarına kalan Beşiktaş Mogaz Takımının oyuncuları İbrahim Demir ve Yunus Özmusul, Beşiktaş resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 8 Eylül 2014
İbrahim Demir: ‘Dünya devleri İstanbul’a gelecek, bizi ve taraftarımızı görecek’
 
Kaptan İbrahim Demir, güçlü rakipler karşısında net skorlar alarak EHF Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldıklarını belirtti ve şunları söyledi:
 
“Dün ve bugün muhteşem oynadık. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmaktı ve bunu gerçekleştirdik. Takımımdaki her arkadaşım yürekli ve cesurca savaştı ve bu hedefi gerçekleştirdik. Takımımla gurur duyuyorum. Dün yendiğimiz Haslum HK, Norveç hentbolunun önde gelen takımlarından ve iyi oyunculara sahip ama inancımız, kararlılığımızla kazanan taraf biz olduk. Bugün oynadığımız HCM Constanta takımı ise geçen yılın EHF finalistiydi. Bu kuvvetli takımları net skorlarla yenerek Beşiktaş’ın hentbol tarihinde bir ilke imza attık. Sahadaki hentbol ve tribündeki Beşiktaş seyircisi muhteşemdi. Artık Şampiyonlar Ligi’ndeyiz. Dünya devleri İstanbul’a gelecek ve kara kartalın karşısına çıkacak. Beşiktaş’ı ve seyircisini görecek. Hentbolun zirvesindeyiz. Bugün mutluyuz ve bunu kutluyoruz. Yarından itibaren planlamaya başlayacağız. Tekrar tüm takım arkadaşlarımı gönülden kutluyorum ve hepsini alınlarından öpüyorum.”

Yunus Özmusul: ‘Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kaldığımız için mutluyuz’
 
Constant maçında gösterdiği performansla yıldızlaşan Beşiktaş Mogaz Takımının kalecisi Yunus Özmusul, Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi.
 
“Bugün sahaya Beşiktaş Mogaz olarak Türk hentbolunda tarihe geçmek için çıktık. Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmaktan başka bir düşüncemiz olmadı ve bunu başardık. Baştan sona çok iyi mücadele sergiledik. Ben kaleci olarak bu takımın bir parçasıyım ve üzerime düşen sorumluluğu yerine getirmek için elimden geleni yaptım ve çok da keyif aldım. Bugün burada gurbetçi taraftarlarımız bizi çok güzel ateşlediler ve Beşiktaş’ın her yerde olduğunu gösterdiler. Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldığımız için mutluyum. Beşiktaş Mogaz oyuncuları, teknik kadrosu ve taraftarlarımız bu başarıyı hak ediyor.”

Bir Yorum Yazın