.
HESABIM
Üye Ol

BİMEKS ARTIK BODRUM’DA

BİMEKS ARTIK BODRUM’DA

Bimeks Bodrum’da 28 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Muğla’daki ikinci, Türkiye genelindeki 65. mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Bimeks yeni mağazası ile Bodrum’a teknolojide kaliteyi, iyi fiyat garantisini ve güler yüzlü hizmeti götürdü.

Haberin Tarihi: 29 Haziran 2012

Bimeks yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2012 yılsonu itibariyle 50 ilde 76 mağaza sayısına ulaşmayı hedefleyen Bimeks, 65. mağazasının açılışını 28 Haziran’da dünyaca ünlü tatil beldesi Bodrum’da gerçekleştirdi. Bodrum Ortakent’de yeni açılan Midtown AVM’de 260 metrekarelik satış alanında Bimeks Bodrumlulara hizmet verecek.

 

Egenin turizm ve tanım açısından dünyaca ünlü ilçesi Bodrum’a geniş ürün çeşidini,  güler yüzlü hizmeti, istihdamı ve iyi fiyatı götüren Bimeks Bodrum’daki mağaza açılışını 28 Haziran Perşembe günü, saat 10.00’da Midtown AVM Cumhuriyet Caddesi Kemer Mevkii No:6 Ortakent-Bodrum adresinde gerçekleştirdi. Açılışa; Ortakent Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı. Açılışa indirimli ürünlerden yararlanmak isteyen halkın yoğun ilgisi vardı.


 

Sektöründe pek çok ilki başarmış Bimeks, her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanacağınız tek perakende noktası. Açılışı yapılan Bodrum mağazasında 260 metrekarede bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 çalara, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Bodrumluların beğenisine sunuldu. Bimeks her evin, herkesin ihtiyacı olan teknolojiye, her cebe uygun fırsatlarla sahip olması için; Doğu’dan Batı’ya her şehirde açılışlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

İletişim:  Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş

Sinan Yazıcı syazici@bimeks.com.tr 0216 542 62 00

Bir Yorum Yazın