.
HESABIM
Üye Ol

Bu takımların oluşması 40 yılı aldı

Bu takımların oluşması 40 yılı aldı

Bazı antrenörler müsabaka sonraları “Daha takım olamadık, biraz zamana ihtiyacımız var yada bir kaç hafta sonra takım olarak iyi mücadele edeceğiz” derler. Peki Takım olabilmek için ne kadar süre gerekiyor?

Haberin Tarihi: 11 Aralık 2014

Bu takımların oluşması 40 yılı aldı derken de, Hentbolun Yıldızlarından , Hentbolun Veteranlarından söz ediyoruz.

Sinan Öner’in ilgisi ve oluşumu ile Eskişehir Hentbolunun uzun yıllar ev sahipliği yaptığı ardından Hentbolun Yıldızları İsatnbul’da buluşuyor etkinliği ve son olarak Veteran Hentbolcular Manavgat’ta buluşuyor etkinliği ile bu 40 yıllık takımlar bir araya geldi.

KNN Sports koordinatörlüğünde ve Side Crown Palace Otel işbirliğiyle 6-7 Aralık 2014 tarihlerinde Antalya Manavgat’ta “Manavgat Veteran Hentbol Turnuvası” adı altında özel bir organizasyon düzenlendi.

Yeri geldi sahada mola esnasında hikayelerini tribünlere anlattılar , yeri geldi sahada mücadele edip galip gelmenin çoşkusunu yaşadılar. Yılların eskitemediği , eski dostlar , eski rakipler bir araya geldi ve Hentbolun çoşkusunu Manavgat’ta yaşadılar.

Manavgat’ta düzenlenen bu organizasyon sonrasında Veteran Hentbolcular tekrar buluşma sözü verip vedalaştılar. Hentbol açısından keyfili anların yaşandığı bu organizasyonda bazı fotoğraf kareleri ise şöyle oldu:

Bir Yorum Yazın