.
HESABIM
Üye Ol

Bursa Nilüfer Belediyespor’dan Üç İmza

Bursa Nilüfer Belediyespor’dan Üç İmza

Yeni yönetimiyle sezona  hentbolda başarı hedefiyle kolları sıvayan Nilüfer Belediyespor, transferde ilk adımları atmaya başladı. Kulüp tesislerinde Başkan Ali Karamık ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı imza töreninde hentbolcular ile masaya oturdu. Geçen yılki kadrosundan Erdinç ve Müjdat ile yollarını kesin olarak ayıran Nilüfer Belediyespor, diğer tüm sporcularla iç transferde prensip anlaşmasına vardı. Dış transferde de...

Haberin Tarihi: 12 Haziran 2014
Yeni yönetimiyle sezona  hentbolda başarı hedefiyle kolları sıvayan Nilüfer Belediyespor, transferde ilk adımları atmaya başladı. Kulüp tesislerinde Başkan Ali Karamık ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı imza töreninde hentbolcular ile masaya oturdu.

Geçen yılki kadrosundan Erdinç ve Müjdat ile yollarını kesin olarak ayıran Nilüfer Belediyespor, diğer tüm sporcularla iç transferde prensip anlaşmasına vardı. Dış transferde de kolları sıvayan Nilüfer Belediyespor, geçen yıl Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde oynayan 1988 doğumlu Ukraynalı Paulo Gnovny, Antalyaspor Kalecisi Kayhan Akat ve alt yapıdan U-20 Milli takım oyuncusu da olan Serhat Yahşi ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Sözleşme sonrası duygularını dile getiren sporcular, Nilüfer’e başarı için geldiklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın