.
HESABIM
Üye Ol

Çağlayan Sonunda Yuvada Kaldı

Çağlayan Sonunda Yuvada Kaldı

Geçen sezon Hentbol Erkekler Süper Liginde, Bursa Nilüfer Belediyespor’da mücadele eden Çağlayan Öztürk, yuvada kaldı.

Haberin Tarihi: 1 Ağustos 2013

Transfer döneminde  kendi sosyal paylaşım sitesinde Bursa Nilüfer Belediyespor ile daha imza atmadığını açıklayan Çağlayan Öztürk’ün, görüşmeler sonucunda yuvada kaldığı açıklandı.

Kulüp yöneticileri ve Çağlayan bir araya gelerek anlaşmaya vardılar. Görüşme sonrasında imzayı da atan Çağalayan, yeniden Bursa Nilüfer Belediyespor forması giyecek.
 

Çağlayan Öztürk

Antrenör Fatih Işık: "Çağlayan iyi bir sporcumuz idi. Bazı konulardan dolayı imza atmada gecikti. Ancak artık aramızda ve en iyisi yapmak için çok çalışacağını düşünüyorum. Takımımız en iyi şekilde hazırlıklarına devam ediyor"dedi.

Hentbol Şube Sorumlusu Abdullah Koç, yaptığı açıklamada, ligi geçen yıl hedefledikleri yerde bitirdiklerini kaydetti. Bu sezon daha iddialı ve alt yapıdan yetişen oyuncuların katılımıyla çok daha iyi mücadele eden bir ekip oluşturduklarını belirten Koç, şöyle devam etti :

"Geçen yıl formamızı giyen üç yabancı oyuncumuzu kadromuzda tuttuk. Takıma katkı sağlayacak iki yabancı ve iki yerli oyuncu takviyesi yaptık. Alt yapımızdan yetişen oyuncuların ağırlıklı olduğu ekibimizle, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve ligde en üst seviyeye ulaşacak bir mücadele içinde olmak istiyoruz. Bursa deplasmanı tüm takımlar için zorlu geçecek. Yeni sezonda seyir zevki yüksek maçlar izletmek istiyoruz. Tüm ekiplere başarılar diliyorum."

Bir Yorum Yazın