.
HESABIM
Üye Ol

Can Çelebi için Federasyon ve Bakanlık devreye girecek mi?

Can Çelebi için Federasyon ve Bakanlık devreye girecek mi?

A Milli Takımımızın sağ oyun kurucusu Can Çelebi’yi zor bir karar bekliyor.

Haberin Tarihi: 14 Temmuz 2019

HENTBOLHABER.NET – Geçen sezon Hırvatistan’da RK Nexe forması giyen Can Çelebi, hentbol kariyeri için önemli bir karar verecek.

FEDERASYON VE BAKANLIĞIN DESTEĞİNE İHTİYACI VAR!

Bir kaç ay önce Çanakkale 18 Mart Üni. Spor Bilimleri Fakültesinde araştırma görevi pozisyonuna gelen Can Çelebi, hentbol kariyerini bitirme noktasına geldi.

Can Çelebi Akademi gibi önemli bir başarıya imza atan ve bir ilki başaran Can Çelebi, hentbol kariyerinin en önemli transfer teklifini de almasına rağmen, üniversitedeki pozisyonu için transfere olumlu yanıt veremeyecek.

VELUX EHF Şampiyonlar Ligi ekibi Portekiz ekibi Sporting Lizbon  CP’den teklif alan Can Çelebi, Üniversitede ki pozisyonunda yeni işe başladığı için ancak rektörlüğün izin vermesi halinde forma giyebilecek. Rektörlük için Federasyon veya Bakanlığın devreye girmesi gerekiyor.

A MİLLİ TAKIM İÇİN KAYIP!

A Milli Takımımızda sağ oyun kurucu pozisyonunda yer alan ve kadroda önemli yer tutan Can Çelebi’nin hentboldan uzaklaşması A Milli Takımımıza da zarar verecek. Konu ile alakalı olarak yetkililerin Can Çelebi ile iletişime geçip geçmediği bilinmiyor.

Transfer konusunun önümüzdeki günlerde netleşeceği, Sporting ekibinin ise Can Çelebi’yi kadroya dahil etmeyi çok istediği öğrenildi.

 

Bir Yorum Yazın