.
HESABIM
Üye Ol

Chema Rodriguez de Veszprem’de

Chema Rodriguez de Veszprem’de

Cristian Ugalde Garcia, Marco Oneta, Laszlo Nagy… Bu yıldızların hepsi, İspanya Hentbol Ligi’ni bırakıp Macaristan’ın yolunu tuttu. Yılın transfer şampiyonu Veszprem, son bombayı yine İspanya’dan patlattı; Chema Rodriguez.

Haberin Tarihi: 23 Haziran 2012

 

Macaristan’ın en güçlü ekibi Veszprem transfere doymuyor. Takımın başına İspanyol antrenör Antonio Carlos Ortega’yı getiren Macar Kulübü, Asobal Ligi yıldızlarını toplamaya devam ediyor. Önce 2013 yılı itibarıyla Laszlo Nagy’i kadrosuna katan ve Barcelona seferine, Marco Oneto ve Ugalde Garcia ile devam eden Veszprem, son transferini Atletico Madrid’den yaptı; Chema Rodriguez.

Atletico Madrid’in orta oyun kurucusu, 32 yaşındaki Chema Rodriguez Veszprem’le 3 yıllık sözleşmeye imza attı. 5 Yıl boyunca Atletico forması giyen ve Jose Maria Chema Rodriguez Vaquero, İspanyol ekibiyle 2 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu ve 4 Asobal Ligi Şampiyonluğu yaşadı. İspanya Milli Takımı’nın da oyun kurucusu olan Chema, 2005′te Tunus’ta kazanılan Dünya Şampiyonluğu’nda da büyük pay sahibi olmuştu. Kastilya Bölgesi doğumlu hentbolcu, kariyerine Valladolid’de başlamış ve 7 yıl bu takımda forma giymişti.

Ayrıca Veszprem, İranlı 21 yaşındaki Iman Jamali’yle de anlaşma sağladı

Hentbolhaber.Net  Chema Rodriguez

 

Bir Yorum Yazın