.
HESABIM
Üye Ol

Çukurova Üni. Play-Off’ta

Çukurova Üni. Play-Off’ta

5 üniversite takımının mücadele ettiği Ünilig B grubundaki karşılaşmalarda, Adıyaman Üniversitesi’ni 25-22 yenen Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Erkek Hentbol Takımı, son 2 maçı kalmasına rağmen play-off’a kalmayı garantiledi.

Haberin Tarihi: 28 Mart 2014

Bugüne kadar 6 müsabaka oynadıklarını belirten Antrenör Kamil Dikici, bu müsabakalardan 5 galibiyet 1 mağlubiyet alarak 10 puan ile Play Off’a katılmaya hak kazandıklarını söyledi.

Son iki maçlarını Erzurum Üniversitesi ile deplasmanda, Osmaniye Korkut AtaÜniversitesi ile de kendi sahalarında oynayacaklarını hatırlatan Dikici, "Özverili mücadelelerinden dolayı sporcularımı kutluyor, destek veren başta Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Mustafa Kibar olmak üzere, BESYO Müdürü Prof. Dr.Sadi Kurdak, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Doç. Dr. Kerem Özgönen, Spor Müdürü Ercan Yeldan ve Hentbol sporuna desteğini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Sporİl Müdürümüz Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ederim. Play – off’ta üniversitemizi ve Adanamızı en iyi şekilde temsil ederek ilk üçe girmeyihedefliyoruz" dedi.

Çukurova Üniversitesinin oynadığı müsabakalarda aldığı sonuçlar:

Çukurova Üniversitesi- Batman Üniversitesi: 32-17
Çukurova Üniversitesi- Erzurum Atatürk Üniversitesi: 26-30
Çukurova Üniversitesi- Adıyaman Üniversitesi: 32-16
Çukurova Üniversitesi- Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi: 39- 25

Çukurova Üniversitesi- Batman Üniversitesi: 44-22
Çukurova Üniversitesi- Adıyaman Üniversitesi: 25-22

 

 

Bir Yorum Yazın