.
HESABIM
Üye Ol

Derbi öncesi dostluk mesajları

Derbi öncesi dostluk mesajları

Erkekler Süper Ligi 5.haftasında Merzifon Belediyesi Hentbol Spor Kulübü, Taşova YIBO Spor Kulübünü ağırlaycak.

Haberin Tarihi: 10 Ekim 2015

HENTBOLHABER.NET – Amasya derbisine sahne olacak Erkekler Süper Ligi 5.hafta maçında hangi tarafın galip geleceği merak ediliyor.

Merzifon Belediyesi Hentbol SK ile  bugün 10 Ekim 2015 saat 15:00’de Amasya Spor Salonu’nda Taşova Yibo SK ile oynacağı derbi maç öncesi Merzifon Belediye Başkanı Alp KARGI, her iki takım Başkan, Yönetici, Oyuncuları ve Amasya Gençlik Spor İl Müdürü Abdullah KODEK’in katıldığı dostluk yemeği düzenledi.

taşova merzifon

Dostluk mesajları verilen yemekte her iki takımda birbirlerine başarılar dilerken, sporun İllerin ve İlçelerin tanıtımı adına büyük bir önem taşıdığı vurgusuna değinildi. Tüm hentbol severleri yarınki tarihi derbiye davet eden Merzifon Belediye Başkanı Alp KARGI; “Spor paylaştıkça değer kazanıyor. Herkes ailesi ile maça gelsin. Derbinin o tatlı rekabet duygusunu hep birlikte yaşayalım. Dostluk kazansın” ifadelerini kullandı.

taşova merzifon

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • Mehmet
    10 Ekim 2015 09:46 Kullanıcı Profili

    Amasya taşova kulübünün yöneticileri hentbolu bilmeyen ve agresif kişiler, maçlarını seyredenler çok iyi bilir bu dostluk gösterisi bence göstermelik, yarın maçı canlı izleyin ve o şahışların halini görün. Kandırmayın Camiayı.

  • Serkan
    10 Ekim 2015 19:12 Kullanıcı Profili

    Sen hangi takım taraftarısın bilmiyorumda iki haftadır hakemler planlarımızı çalıyolar. İki haftadır alakasız şekilde son saniyelerde 7 metre veriyolar. Hentbolu bilmiyor dediğin insanlar bu takımı yoktan var ettiler bunu unutma ilk önce bir bak takımın geçmişine devşirme takım değil bu takım.

Bir Yorum Yazın