.
HESABIM
Üye Ol

Dillerden Düşmeyen Organizasyon

Dillerden Düşmeyen Organizasyon

Eskişehir’de düzenlenen 1 Eylül 2012 Hentbolcular buluşuyor organizasyonu taraflı tarafsız herkes tarafından konuşulmaya devam ediyor.

Haberin Tarihi: 7 Eylül 2012

Yıllarını hentbole vermiş, nice dostların bir araya geldiği organizasyonda, Türkiye’de efsane olmuş hentbolcular eski günleri tekrar hatırladılar.

Federasyon Başkanı Bilal Eyüboğlu‘nunda katıldığı organizasyonda,  geçtiğimiz yıllarda milli takım forması giymiş hentbolcular hünerlerini tekrar sergileme fırsatı buldular.

İki Eylül Kampüsü BESYO Spor Salonu’nda oynanan dostluk maçında uzun zamandır bir araya gelemeyen eski hentbolcular mücadele öncesi yapılan kokteyl ile hasret giderdiler. Mücadeleye hentbol sever gençler büyük ilgi gösterdi.

Başkanımız Bilal Eyuboğlu da karşılaşmayı tribünden takip etti.

Yakup Durmuş 9 Ağustos’ta kanser nedeniyle hayatını kaybetmişti. Eski milli hentbolcular Yakup Durmuş’u unutmayarak sahaya üzerinde Durmuş’un resmi olan tişörtlerle çıktılar. Durmuş anısına maç öncesi bir dakikalık saygı duruşu yapılırken, efsane isimlerin karşılaşma süresinde gösterdikleri performansla güçlerini kaybetmedikleri görüldü.

Geceye katılan İzmir Bölgesi Gözlemcisi Nuri ÇANAKKALE :"Böyle bir organizasyonda eskilerle bir araya gelmek muhteşemdi.Hele ki dostların sahada ki mücadelesi görülmeye değerdi. Organizasyonu düzenleyen komiteye teşekkür ederiz. İnşallah dostluklarımız ebedi kalıcı olur."dedi

Eski Milli Hentbolcu Şakir ÖNİZ :" Eski günleri , hırsı görmek gerçekten güzeldi.Sahada sanki şampiyonluk mücadelesi var gibi hissettim.Hele ki geceye katılanların eşleri bu sahada ki mücadeleyi gördükten sonra Hentbol Sevgisinin içimizde ne kadar büyük olduğunu anlamışlardır.Herkese teşekkür ederiz. " dedi.

Bir Yorum Yazın