.
HESABIM
Üye Ol

Dişi Atmacalardan Bakan Çelik’e Ziyaret

Dişi Atmacalardan Bakan Çelik’e Ziyaret

Ardeşen GSK Ailesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i Makamında Ziyaret Etti.

Haberin Tarihi: 21 Şubat 2014

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı sultan Rauf Oğuz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Takım Kaptanları Perihan Topaloğlu ve Serpil Abdioğlu ile Sporcular Neslihan Yakupoğlu ile Jelena Pirsl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i Makamında Ziyaret Ettiler.

Burada Ardeşen GSK hentbol takımının elde etmiş olduğu başarıları paylaşan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Süper Lig’de ve Avrupa Kupalarında elde etmiş oldukları başarıları paylaşarak, “Sezon başında bizlere vermiş olduğunuz desteğin karşısında, borcumuzu elde etmiş olduğumuz başarılarla ödemeye çalışıyoruz. İnşallah Avrupa’da daha önemli bir başarı paylaşarak sizlere armağan edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Faruk Çelik ise, “Bu güzel tablo karşısında gururlanmamak elde değil. Rize’nin ve Ardeşen’in her zaman gönlümde ayrı bir yeri olmuştur. Rize’liler her daim bana sahip çıkmıştır. Aynı sahiplenmeyi benim de Rize’ye göstermem boynumun borcudur. Bu mana da sizlere liginiz de ve Avrupa’da başarılar diliyorum” diyerek, Kulüp yöneticileri ve sporcuları kutladı.

Resimler: Lazhaber

Bir Yorum Yazın