.
HESABIM
Üye Ol

DÖNE: ‘Mucizeyi Gerçekleştirdik’

DÖNE: ‘Mucizeyi Gerçekleştirdik’

Ramazan Döne, Haslum HK maçında bir mucizeyi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2012

Beşiktaş’ın dün Haslum HK karşısında elde ettiği zaferin mimarlarından biri olan ve dün attığı 14 golle yıldızlaşan başarılı oyuncu Ramazan Döne, bjk.com.tr açıklamalarda bulundu.

 
Haslum HK’nın hentbolun beşiği sayılan ülkelerden biri olan Norveç’in şampiyon unvanlı takımı olduğunu belirten Ramazan, “Norveç ekibi karşısında deyim yerindeyse bir mucizeyi gerçekleştirdik ve tur atladık. Norveç’ten 11 sayı farklı mağlup dönerken bile tur için umudumuzu kaybetmemiştik. İstanbul’da onları yenerek tur atlayabileceğimizin hayalini kuruyorduk. Ona göre hazırlandık ve maçta ekstra bir efor harcadık. 7 kişi sahaya çıktık ama 14 kişilik mücadele ettik. Turun gelmesinde ufak da olsa payım olduysa ne mutlu bana. Taraftarlarımıza söyleyecek bir söz yok. Bize çok büyük bir destek verdiler. Turu geçmemizde en büyük faktörlerden biri de onların bize verdiği enerji oldu” diye konuştu.
 

Ramazan DÖNE BJK

EHF Kupası’ndaki hedeflerini de anlatan Ramazan Döne, şunları söyledi:

“Artık güçlü veya zayıf takım ayrımı yok. Grup aşamasında oynayacağımız her maç büyük önem taşıyor. Hedefimiz, grubu ilk 2 sırada tamamlayarak çeyrek finale yükselmek. Umarım Perşembe günü kura çekimi de istediğimiz gibi sonuçlanır ve dilediğimiz takımlarla karşılaşırız.” dedi.

Bir Yorum Yazın