.
HESABIM
Üye Ol

Düzce’de Açık Alan Hentbol Şenliği

Düzce’de Açık Alan Hentbol Şenliği

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Hentbol İl Temsilciliği ve Yunusemre Halısahanın katkılarıyla Düzce’de ilk defa Açık Alan Hentbol Turnuvası gerçekleştiriliyor.

Haberin Tarihi: 8 Haziran 2013

Açık Alan Hentbol Şenliği Yunusemre Halısahada 8 takımın katılımıyla başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Hentbol İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği Açık Alan Hentbol Turnuvası heyecanı yaşanıyor. Nimet Pısak A-B, Şıralık Vatan, Çevrem, Anadolu Öğretmen A-B, Cumhuriyet Anadolu, Mustafa Kemal ilköğretim okullarının katıldığı turnuva ile Düzce’de hentbol sporuna olan ilginin arttırılması hedefleniyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol Antrenörü ve Hentbol İl Temsilcisi Yüksel Terzi, "Düzce’de ilk defa böyle bir turnuvada düzenleniyor. Hentbol sporunu ilimizde sevdirmek istiyoruz. Bu amaçla da bir turnuva düzenledik. Gençlerimiz halısahalarda futbol oynuyor. Halısahada neden hentbol oynanmasın dedik ve Yunusemre Halısaha sahipleri de bizi destekledi. Böylelikle İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran ile birlikte ilimizde ilk defa böyle bir turnuva düzenledik. Hentbolun geleceğinin çok iyi olacağını düşünüyoruz" ifadelerinde bulundu.

Bir Yorum Yazın