.
HESABIM
Üye Ol

Düzce’de Hentbol Sevgisi

Düzce’de Hentbol Sevgisi

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol Antrenörü Yüksel Terzi ile Düzce’nin ilçelerindeki çocuklar hentbol sporunu hem tanıdı hem de sevmeye başladı.

Haberin Tarihi: 17 Aralık 2013

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Düzce ve ilçelerinde her spor branşının yapılması için çalışmalarını sürdürüyor. Birkaç yıl öncesine kadar özellikle ilçelerde hentbol branşı yapılmazken artık 120 sporcu hentbol sporuna gönül veriyor. Çilimli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde görev yapan Hentbol Antrenörü Yüksel Terzi, Düzce’de altyapıyı sağlamak istediklerini belirterek, "Hentbol çalışmalarımızı Çilimli, Gümüşova ve Cumayeri’nde sürdürüyoruz. Şu anda 12 takım ve 120 sporcu ile çalışıyoruz. Merkez ilçede ise İsmetpaşa Ortaokulu kız takımını da çalışıyoruz. Bu sene ilk defa 6 yıldız, 3 küçük olmak üzere kız takımlarını çalıştırmaya başladık" dedi.

Çilimli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde görev yapan Hentbol Antrenörü Yüksel Terzi, "Çocuklarımız şu anda Okul sporları müsabakalarında yarışıyor. Amacımız kulüpleşerek Düzce’deki altyapıyı güçlendireceğiz. Hentbol sporunda bu çocuklar profesyonel liglerde oynayabilecekler. Cumayeri ÇPL ile Sakarya’da Okullar Arası Genç Erkekler Hentbol Grup Müsabakalarına katılacağız. Derece ile döneceğimizi düşünüyorum" ifadelerinde bulundu.

Bir Yorum Yazın