.
HESABIM
Üye Ol

EHF’den Hakemlerimize ve Gözlemcimize Görev

EHF’den Hakemlerimize ve Gözlemcimize Görev

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Merkez Hakem Komitesi Avrupa kupalarında görevli hakemleri ve gözlemcileri açıkladı.

Haberin Tarihi: 21 Ocak 2015

EHF’den yapılan resmi açıklamada Türk Hakemlere ve Gözlemcilere de görev geldi.

Pınar Ünlü Hatipoğlu ile Mehtap Şimşek hakem ikilisi Bayanlar EHF Kupası Son16 Tur’u 2. rövanş maçında görev yapacaklar

Pınar – Mehtap hakem ikilisi Macaristan’ın Dunaujvarosi Kohasz Kezilabda Akademia ile Rusya’nın Rostov-Don takımları arasında ki ikinci maçında görev yapacaklar. Müsabaka 14 Şubat’ta Macaristan’da Dunafer Spor Salonunda.

Gözlemcilerimizden Kenan Gökmen’de 14 Şubat’ta Ukrayna’da Avrupa Gözlemcilik kariyerinde 2.maçına çıkacak. Kenan Gökmen , Galytchanka ile Amyntas Amyntaiou arasında oynanacak olan Challenge Kupası son 16 maçında görev yapacak.

İlerleyen Günlerde EHF’nin Kürşad Erdoğan ile İbrahim Özdeniz hakem ikilisine de Şampiyonlar Liginde görev verebileceği gelen bilgiler arasında.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Vehbi
    21 Ocak 2015 23:06 Kullanıcı Profili

    Gerek Pınar Ünlü Hatipoğlu ile Mehtap Şimşek hakem çiftimizin Macaristan’ın Dunaujvarosi Kohasz Kezilabda Akademia ile Rusya’nın Rostov-Don takımları arasında ki ikinci maçında görev yapacak olmalarından, gerekse sevgili Kenan Gökmen’in , Galytchanka ile Amyntas Amyntaiou arasında oynanacak olan Challenge Kupası son 16 maçında görev yapacak olmasından büyük onur duyduğumu belirtir bu görevlerin de başarılar dilerim.

Bir Yorum Yazın