.
HESABIM
Üye Ol

Eler: “İkinci Devre Daha Zorlu Olacak”

Eler: “İkinci Devre Daha Zorlu Olacak”

Bayanlar Süper Liginin ilk devre lideri Ankara Yenmahalle Belediyespor’da Antrenör Serdar Eler, ikinci devrenin daha zorlu müsabakalara sahne olacağını belirtti.

Haberin Tarihi: 9 Aralık 2013

Yarın(10 Aralık Salı günü) Rize’de Pazar Spor ileTürkiye Kupası 2.Tur rövanş müsabakasına çıkacak olan Ankara Yenimahalle Belediyespor ilk maçtaki 24 sayılık farkın rahatlığında olacak.
Bayanlar 1.Lig ekibi Pazar Spor’a karşı galip gelerek yoluna devam etmek isteyen Ankara Temsilcisinde Serdar Eler şu açıklamalarda bulundu: "

Salı günü Türkiye kupası rövanş müsabakasında Rize Pazarspor ile karşılaşacağız. Kupanın ilk maçında evimizde galip geldik. Bu maçıda kazanıp kupada yolumuza devam etmek istiyoruz. 

Ligin ilk devresini 8 galibiyet ve 1 beraber ile lider olarak tamamladık. Bütün rakiplerimizin bizden puan almak için sahaya çıktığının bilincindeyiz. Bizde her rakibimize değer verip , ciddiye alıp buna göre hazırlanıyoruz. İkinci devre başlangıcına kadar programlı ve yoğun bir şekilde antremanlarımız sürdürüp hazırlanacağız. 

serdareler

                            

BAYANLAR SÜPER LİGİNDE KALİTE ARTTI

Hentbol Bayanlar Süper ligin kalitesi bu sene arttı. İkinci devre çok daha zorlu ve çekişmeli geçecek. Bizim hedefimiz ligde şampiyon olarak , Ankara ve Yenimahalle’nin adını duyurup , Avrupa Arenası’nda ülkemizi ve takımımızı en iyi şekilde temsil ederek başarıdan başarıya koşmak olacak."dedi.

 
 

Bir Yorum Yazın