.
HESABIM
Üye Ol

Emeklerin Karşılığını Sürekli Almaktayız

Emeklerin Karşılığını Sürekli Almaktayız

Sivas’ta düzenlenen Yıldız Kızlar Grup Birinciliğinde şampiyon olan Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Hentbol Takımı Malatya’ya döndü.

Haberin Tarihi: 31 Mart 2013

Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Hentbol takımı, Hentbol Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan, 25 – 28 Mart 2013 tarihleri arasında Sivas’ta yapılan Yıldız Kızlar Grup Birinciliğinde başarılı olduktan sonra,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, ziyarette yaptığı konuşmada, "Hentbol takımımıza verdiğimiz emeklerin karşılığını sürekli almaktayız. Sivas’ta yapılan Yıldız Kızlar Grup Birinciliğinde de Hentbol takımımız bir üst grupta yarışmalarına rağmen rakiplerini farklı yenerek şampiyon oldular. Umarım 11 – 14 Nisan 2013 tarihleri arasında İlimizde düzenlenecek olan Türkiye Hentbol Yıldız Kızlar Yarı Final Şampiyonasında da derece elde ederek bizlere bir mutluluk daha yaşatacaklarına inanıyorum. Grup birinciliğinde şampiyon olmaları nedeniyle hem sporcularımızı, hem de antrenörümüz Yeliz Çakır ‘ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın