.
HESABIM
Üye Ol

Emniyet Müdüründen Tam Destek

Emniyet Müdüründen Tam Destek

Malatya’nın Doğanşehir Lisesi tarafından kurulan bayanlar Hentbol takımına Doğanşehir Emniyet Müdürlüğü destek verdi.

Haberin Tarihi: 22 Mayıs 2013

Doğanşehir METEM Lisesi salonunda yapılan törende Doğanşehir Emniyet Müdürü Dr. Turgut Tatar, Lise Müdürü Serkan Yılmaz, METEM Müdürü Haşim Cansız, beden eğitim dersi öğretmenleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Doğanşehir’de yapılan ve  Doğanşehir lisesinde kurulan Hentbol Kızlar takımının çalışmalarını Doğanşehir METEM lisesinde izleyen Emniyet Müdürü Dr. Tatar, "İlçede pek tanınmayan hentbol sporunu tanıtıp sevdirerek, başarılarını beraberce kutlayacağız. Beden eğitim hocalarımızla yaptığımız istişareler sonunda bu kanıya vardık. Yerinde bir karar vermişiz. Bundan sonra Doğanşehir Lisesi Hentbol Takımı’nın yanındayız ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Doğanşehir genelinde farklı projeleri, sizlerle paylaşacak ve yakında  bin 500 kişilik uçurtma şenliğimiz olacak. Bunu da ileri günlerde sizlerle paylaşacağız" dedi. Turgut Tatar,  yakında Doğanşehir Emniyet Spor Kulübünün kurulacağı müjdesini verdi.

Doğanşehir Lisesi Müdürü Serkan Yılmaz ise, "Doğanşehir Lisesi öğrencilerinden oluşan Hentbol Takımının il ve bölge bazında başarıları mevcuttur. Bizler gerekli maddi manevi desteği sağlıyoruz. Hocalarımız özverili olarak çalışıyorlar emniyet müdürümüzün ilgisine teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın