.
HESABIM
Üye Ol

Ercan Ata: “Yazık çok yazık”

Ercan Ata: “Yazık çok yazık”

Hentbol A Milli Takımımızın Slovenya’ya 22-30 mağlup olmasının ardından Spor Basının en önemli ismi, Ercan Ata’dan eleştiri geldi.

Haberin Tarihi: 27 Nisan 2021

HENTBOLHABER.NET – Hentbol A Milli Takımımız 22-30 Slovenya mağlubiyeti ile birlikte EHF Euro 2022 Avrupa Şampiyonası katılma şansını kaybetti.

En iyi 3. takımında Avrupa Şampiyonası’na gidebileceği Eleme Grubu müsabakalarında A Milli Takımımız “0” puanla grupta son sırada yer alıyor.

Grupta son olarak 29 Nisan’da Hollanda ve 2 Mayıs’ta Slovenya deplasmanına çıkacak olan A Milliler artık formalite müsabakası oynayacak.

TSYD Ankara Başkanı, Demirören Ajansı (DHA) Spor Servisinde yer alan  en önemli isim Ercan Ata’dan, Milli Takımımızın performansına yönelik olarak ağır eleştiri geldi.

Ercan Ata, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım ile; “Türkiye’de hentbol varmış! Hocamın açıklaması çok doğru? Bu hale getirenler utansın….yazık çok yazık” dedi.

Müsabaka sonrası teknik ekip ve sporcular yorum yapmazlarken, salonu üzgün terk ettikleri gözüktü.

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • BoyalıKuş
  28 Nisan 2021 09:14 Kullanıcı Profili

  Türkiye’de ne zaman hentbol vardı, bir şey mi kaçırdık?

 • hasan
  28 Nisan 2021 18:48 Kullanıcı Profili

  Hentbolü ülkede 10 senede bitiren zihniyet halen görevde.O zihniyet ve onun master şakşakçıları olduğu sürece gelişim olmaz.Oyuncuların hiçbir günahı yok , onların ne şartlarda oralarda olduğunu onlara sorun.Oyuncuları ama sadece oyuncuları kutlarım şakşakcı masterlar hariç

 • Cemal
  2 Mayıs 2021 16:42 Kullanıcı Profili

  Lütfen Federasyon Başkanlık seçimleri olsun artık , bu nedir Allah aşkına ? Kimse ses çıkarmıyor , hentbol bitme noktasına geldi artık , alt yapı bitmiş , oyuncular para kazanamıyor , kalitesiz ligler , komik hakem ücretleri , kapanan kulüpler , hangi birini sayalım … İçler acısı bir durumdayız . Oyuncuları ya da Antrenörleri suçlasan ne olur , yönetim ve sistemin acilen değişmesi lazım , 5-10 senelik uzun vadede alt yapı , okul ve ileriye yönelik milli takım kadro çalışmaları yapılması lazım . Yoksa bir 10 sene daha böyle gider ve daha da rezil oluruz dünyaya , susmayın artık , herkes elini taşın altına koysun lütfen , neyi bekliyorsunuz hala !!!

Bir Yorum Yazın