.
HESABIM
Üye Ol

Erkekler 1.Lig A Klasmanında Sonuçlar

Erkekler 1.Lig A Klasmanında Sonuçlar

Erkekler 1.Lig A Klasmanı hafta sonu oynanan müsabakalar ile başladı.

Haberin Tarihi: 24 Eylül 2012
 

1. Hafta’nın ilk maçında, cumartesi günü saat 13.00’te, Kayseri Atatürk Spor Salonu’nda Kayseri Atlas Eğitim ile Konya Selçuklu Belediyespor karşı karşıya geldi. Müsabakada gülen taraf 33-26 ‘lık skor ile ev sahibi ekip oldu.

Pazar günü saat 13.00’te, Adana Yüreğir Spor Salonu’nda, Adana Çukobirlik ile Göztepe‘nin karşı karşıya geldiği müsabaka da Asırlık Çınar Göztepe oldu. Göztepe , deplasmanda Adana Çukobirlik’i 24-27 yenerek ilk haftayı puanla  kapadı.

Pazar günü Sinop K.Sami Paşa spor salonunda oynanan ve ÇAY TV’den de Canlı Yayınlanan Sinop Eğitimspor – Amasya Taşova YİBO müsabakasında heyecan fırtınası esti. Başabaş müsabaka da gülen taraf  25-29 skorlar misafir takım Amasya Taşova YİBO oldu.

Pazar günü saat 15.00’te, Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda oynanan Ankara 06 Ater – Yıldız Teknik Üniversitesi müsabakasında ise gülen taraf 38-31 skor ile evsahibi ekip oldu.

Hafta içi oynanacak olan bir diğer müsabaka ise Bingöl’de olacak. A Klasman’da 1. Hafta’nın son maçı ise, Çarşamba günü saat 14.00’te, Bingöl Belediyesi ile Erzurum Atatürk Üniversitesi karşı karşıya gelecek. Bu maçı  Mahmut Boyraz – Ebubekir Boyraz hakem çifti yönetecek.

Bir Yorum Yazın