.
HESABIM
Üye Ol

Erkekler 2.Lig’de finalistler belli oluyor

Erkekler 2.Lig’de finalistler belli oluyor

Erkekler 2.Lig Play-Off müsabakaları Ankara’da devam ediyor. Bugü oynanacak olan 3.maçlar ile finalist takımlar belli olacak.

Haberin Tarihi: 23 Mart 2015

THF Spor Salonu ve Prof.Dr. Yaşar Sevim Spor Salonunda oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar  ve müsabaka progrmaı şöyle:

GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 13:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK KARŞIYAKA İ.Ö.O SK OYNANMADI
15:00 AMASYA 1957 SULUOVA SPOR YOZGAT HENTBOL SPOR 29 29
22.03.2015 KARŞIYAKA İ.Ö.O SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR  OYN  MADI
13:00 YOZGAT HENTBOL SPOR BEYKOZ BELEDİYESİ SK  29  34
23.03.2015 YOZGAT HENTBOL SPOR KARŞIYAKA İ.Ö.O SK
11:00 BEYKOZ BELEDİYESİ SK AMASYA 1957 SULUOVA SPOR
GRUP MAÇLARI       THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI SK 42 20
14:00 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK 39 29
22.03.2015 10:00 ISTANBUL ÜNIVERSITESI KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ  23  32
12:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK  19  37
23.03.2015 10:00 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD. SK ISTANBUL ÜNIVERSITESI
12:00 AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ
GRUP MAÇLARI CEBECİ .PROF.DR. Y.SEVİM S.S.
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 17:00 YOZGAT BOZOK SPOR GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK 34 25
19:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK 31 45
22.03.2015 15:00 GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK  33  37
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK YOZGAT BOZOK SPOR  28  16
23.03.2015 13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SK GÜMÜSHANE POLISGÜCÜ GSK
15:00 YOZGAT BOZOK SPOR BATMAN ÜNİVERSİTESİ SK
GRUP MAÇLARI THF SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
21.03.2015 16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK ADANA GENÇLİK VE SPOR 29 23
18:00 SERİK BELEDİYESİ SK TOKAT HENTBOL SPOR 32 18
22.03.2015 14:00 ADANA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESİ SPOR  23  34
16:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADIYAMAN BELEDİYESİ SK  28  36
23.03.2015 14:00 TOKAT HENTBOL SPOR ADANA GENÇLİK VE SPOR
16:00 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK SERİK BELEDİYESİ SK

Bir Yorum Yazın