.
HESABIM
Üye Ol

Erteleme Maçında Gülen Araç Belediyespor

Erteleme Maçında Gülen Araç Belediyespor

Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nin erteleme karşılaşmasında Araç Belediyespor, kendi evinde Çankaya Belediyespor’u 43-11 mağlup etti.Araç Belediyespor Antrenörü Nedzad Masic, Çankaya Belediyesi Ankaspor karşısında galip geldikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, “Durmayacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Pazar günü Antalya’da çok önemli bir maçımız var” dedi.

Haberin Tarihi: 20 Şubat 2014

Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor’un Antrenörü Nedzad Masic, Çankaya Belediyesi Ankaspor’u 43-11 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, galip geldikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Zaten daha ilk dakikadan bizim iyi ve daha tecrübeli bir takım olduğumuz belliydi" dedi.

Masic, takımının Çankaya Belediyesi Ankaspor ile oynadığı maçta çok iyi bir performans sergilediğini belirtti. Masic, "Yolumuza devam ediyoruz. Tabii ki bu 2 puan bizim için önemli. Bir adım daha atmış olduk. Zaten daha ilk dakikadan bizim iyi ve daha tecrübeli bir takım olduğumuz belliydi. Ama tabii ki bu da bir sonuç değil. Çankaya, genç bir takımla oynadı bu maçı. Gerçekten çok iyi mücadele verdik. Durmayacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Pazar günü Antalya’da çok önemli bir maçımız var. Daha sonra sahamızda İzmir’le maçımız var. Play-off’a çıkıp çıkmayacağımız ve ligde kalıp kalmayacağımız, o maçta beli olacak. Dolayısıyla her şey yavaş yavaş devam ediyor. Çok iyi mücadele ettikleri için takımıma, daha sonra taraftarlara teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlara da herkesi bekliyorum. İstediğimiz şeylere hep birlikte ulaşalım" diye konuştu.

"ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARI ALIP LİGDE KALACAĞIZ"

Araç Belediyespor’un başarılı oyuncusu Ülkü Çağlı ise, Çankaya Belediyespor galibiyetiyle büyük bir moral bulduklarını belirterek, "Ligde kalma konusunda zor bir duruma girdik. Kümede kalabilmek için önümüzdeki 4 maçtan 3’ünü almamız gerekiyordu. Şunda bu 4 maçtan 2 tanesini kazandık. Bu galibiyetlerle güzel bir çıkışta yakaladık. Önümüzde 2 zorlu maç daha var. Bu maçlarda da elimizden geleni yapacağız. Antalya’da deplasmanda oynayacağımız karşılaşmadan puan veya puanlar çıkarmaya çalışacağız. Ondan sonra sahamızda oynayacağımız Konak Belediyespor maçıyla da ligi kapatacağız" dedi. Araç Belediyespor olarak lige iddialı başladıklarını ifade eden Çağlı, şöyle konuştu:

"Lige başlamadan önce daha iyi bir yerde olmayı bekliyorduk. Ligde iddialı bir durumdaydık. Fakat zamanla aldığımız 1 farklı mağlubiyetler bizi, zora soktu. Ama inşallah önümüzdeki karşılaşmaları da alarak ligde kalacağız."

Bir Yorum Yazın