.
HESABIM
Üye Ol

Erwin Feuchtmann Jan Perez ile ilgili İlk Açıklamalar

Erwin Feuchtmann Jan Perez ile ilgili İlk Açıklamalar

Beşiktaş Avrupa Şampiyonlar Ligi hedefi doğrultusunda Erwin Feuchtmann Jan Perez transferini gerçekleştirdi.İdari Menajer Berk Karahan’lı , Antrenörler Müfit Arın ve İlker Şentürk Hentbolhaber.Net’ şu açıklamalarda bulundular.

Haberin Tarihi: 14 Haziran 2014
İdari Menajer Berk Karahan’lı yapmış olduğu açıklamada: Geçen yıl kadromuza dahil etmek istediğimiz bir oyuncu idi.Ancak anlaşamadık ve kendisi Romanya ekibi HC Odorhei tercih etti. Dünya şampiyonası ve müsabakalarda takibimizi devam ettirdik. Bu sene tekrar görüşmelerimiz sonucunda kendisi Beşiktaş’a gelmeyi kabul etti.

Açıkçası ailecek hentbolcular. Küçük kardeşi hentbolcu ve çok yetenekli, abisi jübile yapmaya hazırlanıyor. Babasıda Şili’de antrenörlük yapıyor şuan. Beşiktaş’ımıza katkı koyacak olan Erwin Feuchtmann Jan Perez’e hoşgeldin diyoruz."dedi.

Antrenör Müfit Arın yapmış olduğu açıklamada; "Bizim çok olumlu bir tansfer ve takip ettiğimiz bir oyuncu idi. Avrupa’da başarılı olmak için idari menajerimiz ve teknik ekibimiz beraber hareket ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılı olacak bir kadroyu kurmaya çalışacağız. Oyuncumuz da bize çok fayda sağlayacak"dedi.

Antrenör İlker Şentürk ise ; "Perez çok akıllı bir oyuncu hem takımını iyi oynatıyor, hemde çok iyi savunma yapıyor. Geçen sene oynamış olduğu takımı Oderhei’nin maçlarına bakacak lursanız katkılarını görürsünüz.. Takımımıza katkı sağlaycağından şüphem yok. Avrupa’d başarılı olabilmek için elimizden geleni yapacağız"dedi.

Bir Yorum Yazın