.
HESABIM
Üye Ol

Eski yönetim kurulu üyesi Nadi Pirci’den açıklama: “Takipçisi olacağım”

Eski yönetim kurulu üyesi Nadi Pirci’den açıklama: “Takipçisi olacağım”

Bugün gerçekleşen Türkiye Hentbol Federasyonu Genel Kurulu sonrası eski başkan Bilal Eyuboğlu’nun görev süresi bitmiş oldu.

Haberin Tarihi: 31 Ekim 2021

HENTBOLHABER.NET – Türkiye Hentbol Federasyonu’nun yeni başkanı Uğur Kılıç olurken, eski yönetim kurulu üyesi Nadi Pirci sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Seçimle ilgili olarak Nadi Pirci yapmış olduğu paylaşımda şunları söyledi:

“Bugün yapılan genel kurul neti neticesinde Hentbol federasyonu yönetim kurulu üyeliğim sona ermiştir, bugüne kadar beraber çalışmaktan mutluluk duyduğum Bilal başkanım ve yönetim kurulu üyelerime, bize destek olan saygıdeğer delegelere, federasyon un çalışanlarına ve emekçilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum,yeni seçilen yönetime de vaatlerini gerçekleşmesinin takipçisi olacağımı ona destek veren spor bakanlığının, Bakan yardımcısının ve genel müdürlüğününde takipcisi olacağımı duyurur kalın sağlıcakla diyorum . HENTBOL GÜZELDİ”

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ahmet
    1 Kasım 2021 12:29 Kullanıcı Profili

    Takip etmeniz çok doğru, sizin mantığınıza göre gelen gideni aratır şeklinde. Lakin , 10 senedir hiç bir şey yapmayan bir yönetimin üyesi olarak, böyle sitemkar sözler ,yeni yönetimi kamçılar, dolayısı ile yeni yönetim zerre kadar bir şey yapsa dahi yine de sizin yönetim anlayışını %100 katlar. Küskünlük ,kırgınlık yok. Bence siz gelin yeni yönetimin yapacaklarını , sizin yapamadıklarınız ile karşılaştırıp takip edin. “HENTBOL GÜZELDİ” söylemi sizin ne kadar yönetici olduğunuzun delilidir. “HENTBOL HERZAMAN GÜZEL”

Bir Yorum Yazın