.
HESABIM
Üye Ol

Fatih Işık: “Bu Maçı Unutmalıyız”

Fatih Işık: “Bu Maçı Unutmalıyız”

Hafta sonu Maliye Milli Piyango Spor Kulübüne karşı istediği sonucu elde edemeyen Bursa Nilüfer Belediyespor’da Antrenör Fatih Işık, Maliye Milli Piyango maçının unutulması gerektiğini belirtti.

Haberin Tarihi: 8 Aralık 2013

Fatih Işık, Hentbolhaber.Net’e yapmış olduğu değerlendirmelerde şu cümleleri söyledi:

"Piyango takımını kutluyorum, haklı bir galibiyet aldılar. Maçın 15 dk sından itibaren oyunun kontrolünü ellerinde tuttular ve  bulmuş olduğumuz net pozisyonlarda sonuca ulaşamayınca kalemize kontra hızlı hucumlar yedik. Bu ataklar takımımızın mental anlamda dağılmasına neden oldu. Rakibimiz yerleşik hucumda ise bize göre daha disiplinli ve sitem içerisinde oynadı ve sonuca etki edecek net pozisyonlar buldu. Sonucunda da bu pozisyonları iyi değerlendirdi."dedi.

BU MAÇI UNUTMALIYIZ

Işık, "Artık bu maçı unutup geleceğe bakmamız gerekiyor. Takım olarak hiçbir maçın oynanmadan,  mücadele etmeden ve doğru şeyleri yapmadan kazanılmayacağını bir kez daha gördük ve tecrübe ettik.

İnşallah bizim için büyük bir ders niteliğinde olur. Takımıma inanıyor ve bir o kadar da güveniyorum. Bu kadar yoğun maç trafiğinin yaşandığı bu dönemde böyle kazalar yaşanabilir diye düşünüyorum. En kısa zamanda toparlanıp hedefe doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Bunun için de hiç bir eksiğimiz yok, kısa zamanda toparlanıp iyi işler yapacağız.Sporcularıma güvenim tam."dedi.

SAHA VE SEYİRCİ AVANTAJINI KULLANACAĞIZ

Fatih Işık, Mersin Hentbol Spor Kulübü ile 11 Aralık Çarşamba günü karşılacaklarını  belirterek bu maç ile ilgili şunları söyledi: "Zor maç olacak. Lig de her takım tehlikeli bunu da bu hafta yaşayarak bir defa daha gördük. Her iki takım adına da kolay bir maç değil. Saha ve seyirci avantajını kullanarak galibiyet için kenetlenecegiz. Ekip olarak iyi mücadele ederek , hentbolun güzelliklerini ortaya koyacağız.Her iki takıma da başarılar dilerim."dedi.


Bir Yorum Yazın