.
HESABIM
Üye Ol

Fatih Işık ve Kayhan Akat Açıklamalarda Bulundu

Fatih Işık ve Kayhan Akat Açıklamalarda Bulundu

Bursa Nilüfer Belediyespor’a geri dönüş yapan Kayhan Akat,resmi sayfasında transferinden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Antrenör Fatih Işık ise, “Kayhan kalemizde güven verecek.” dedi.

Haberin Tarihi: 14 Haziran 2014

Bursa Nilüfer Belediyespor ile anlaşan Kayhan Akat, geçen hafta içinde kendisini Bursa Nilüfer Belediyespor’a bağlayan sözleşmeye imza atmıştı.

Antrenör Fatih Işık ve başarılı file bekçisi Kayhan Akat’ın düşünceleri şu şekilde:

Fatih Işık, " Kayhan kaleci mevkiinde rekabeti getirecek bir sporcu. Özellikle geçen sezon yaşamış olduğumuz sıkıntıları çözmek adına Kayhan ile karşılıklı oturduk , görüştük ve şartlarımızın uyuşması sonucunda imzaları attık.

Nilüfer Belediyespor olarak başarılı sonuçlar alarak yolumuza devam etmek ve Avrupa Arenasında başarılı olabilmek adına eksik gördüğümüz yerlere transferlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kayhan 2005-2006 sezonunda Bursa Nilüfer Belediyespor forması giymişti. Kayhan’ın en büyük hedeflerinden biri A Milli Takım forması giyebilmek. Bu sebeble ekip halinde çalışarak hem liglerde başarılı sonuçlar alacağız hem de Kayhan’ın hedeflerine ulaşması için çaba göstereceğiz. Tahmin ediyorum ki Nilüfer Belediyespor’a ateşleyici güç olacak ve A Milli Takımda da yerini alacaktır."dedi.

Kayhan Akat, Kayhanakat.com resmi web sayfasından yapmış olduğu açıklamada ise şu cümlelere yer verdi:

"Süperlig yaşantıma başladığım İlk takımım Bursa Nilüfer Belediyesi’ne yeniden transfer olarak yuvaya dönüş yapmış oldum. Bu yıl Avrupa Kupası, Süper Kupa ve Süper Lig’de en üst sıralarda mücadele edecek bir takımda oynayacağım ve tabii ki yuvaya döndüğüm için çok mutluyum. Transferimin gerçekleşmesinde emeği geçen Kulüp Başkanımıza, Şube Sorumlumuza ve Baş Antrenörüme teşekkür ederim. Hedeflerimiz doğrultusunda İlerlemek ve tüm kulvarlarda şaşmadan en güzel yerde sezonu bitirmek dileğiyle."dedi..

Bir Yorum Yazın