.
HESABIM
Üye Ol

Fatih Işık’tan Saldırı Sonrası İlk Açıklama

Fatih Işık’tan Saldırı Sonrası İlk Açıklama

Trabzonspor ile Bursa Nilüfer Belediyespor müsabakası sonrasıbir taraftarın saldırısına uğruyan Bursa Nilüfer Belediyespor antrenörü Fatih Işık, ilk resmi açıklamayı yaptı.

Haberin Tarihi: 19 Nisan 2014

Fatih Işık yapmış olduğu açıklamada, "Öncelikle oynamış olduğumuz Hentbol Erkekler Süper Lig Play-Off 1.Tur Müsabakalarında her iki takımı kazanma adına göstermiş oldukları mücadeleden dolayı kutluyorum.

Kulüp idarecilerime ,Teknik ekibime ve özellikle benim için çok değerli ve karakterli sporcularıma çok teşekkür ediyorum.

Müsabaka sonrasında yaşanan bu tatsız ve üzücü olay beni ve tüm camiamızı üzmüştür. Sporun sevgi ,dostluk ,kardeşlik ,barış ,centilmenlik ve fair play olduğunu unutmamak gerektiğini düşünüyorum. Bu tarz tatsız ve üzücü olayların bir daha yaşanmaması en büyük temennimdir.
Daha fazla sıkıntılar yaşanmaması adına büyük çaba ve gayret gösteren Thf yönetim kurulu üyemiz Murat Barçın’a çok teşekkür ederim.

Sosyal medyadan ve telefonla arayıp desteğini ve geçmiş olsun dileklerini sunan Değerli Büyüklerime ,Dostlarıma , Antrenör ve Meslektaşlarıma ,Camiamızın güzide insanlarına ,Sporcularımıza ve Tüm herkese çok teşekkür ederim.

Saygılar ve sevgiler sunarım" dedi.

Bir Yorum Yazın