.
HESABIM
Üye Ol

Final Maçının Antrenörleri Konuştu

Final Maçının Antrenörleri Konuştu

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Play-Off final serisi ilk maçının ardından Antrenörler Serdar Eler ve Birol Ünsal açıklamalarda bulundular.

Haberin Tarihi: 23 Nisan 2014

Sözü ilk olarak kendi evindeMuratpaşa Belediyespor’a kaybeden Yenimahalle Belediyespor antrenörü Serdar Eler aldı. Serdar Eler yapmış olduğu açıklamada : " Hentbol adına son yıllarda oynanan en muazzam müsabakalardan birisi oynandı. Mücadele üst seviyedeydi ve hakem ikilisi olan Kürşad ve İbrahim ile maç oynamak güzel bir zevk. Biz şansları değerlendiremedik. Son dakikalarda üst üste hatalar yapınca müsabaka berabere sonuçlandı. Son 25 saniyede 2 tane 7 metre kaçırdık. Müsabakanın normal süresi berabere sonuçlandı ve uzatmalar sonunda kaleciler maçın kaderini belirledi. Türk hentbolu ve hentbol severler adına çok zevkli bir müsabaka oldu. " dedi.

Müsabakadan galibiyet ile ayrılan Muratpaşa Belediyespor’da Antrenör Birol Ünsal yapmış olduğu açıklama dai ise şunları söyledi: " Bugün final serisi başlangıcının vermiş olduğu bir tedirginlik vardı üstümüzde. Takım olarak istediğimiz performansı sahada sergileyemedik. 4 fark ile geride iken aradaki farkı kapatmamız ve müsabakayı çevirmek kolay olmadı. Bugün sahadaki kötü performansımızı büyük oyuncular çevirdi. " dedi.

Bir Yorum Yazın