.
HESABIM
Üye Ol

“Galibiyeti hediye ettik”

“Galibiyeti hediye ettik”

Kadınlar Süper Ligi’nde eksik kadro ile Uşak deplasmanına çıkan Ankara 1910 SK’da Antrenör Hakan Dinler, “Galibiyeti armağan ettiğimiz için üzgünüz” dedi.

Haberin Tarihi: 28 Aralık 2015

HENTBOLHABER.NET – Müsabaka boyunca 8 kişi ile mücadele ettiklerini dile getiren Dinler, “Türk Hentboluna altyapı olarak destek verdiğimiz için bugün müsabaka boyunca 8 kişi ile mücadele etmek zorunda kaldık. Kadromuzda çok fazla sayıda altyapı sporcumuz var. Bu oyuncularımız şuan Lise Okul Müsabakalarında oldukları için Genç Uşakspor’a karşı forma giyemediler. Müsabaka boyunca iki kez farklı olarak öne geçmemize rağmen skoru koruyamadık ve mağlup olduk. Rakibimizi tebrik ederim. Eksik kadro ile iyi mücadele ettik ve rakibimize galibiyeti kendi ellerimizle verdik. Ancak iyi bir mücadele gösteren oyuncularımı kutluyorum. Son anlarda daha iyi olabilse idik galibiyeti elde edecektik. Yine de oyuncularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum”dedi.
Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Raşit
  28 Aralık 2015 15:13 Kullanıcı Profili

  Hakan hocam, sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum.
  ankara 1910 bence ligin saygıyı hak eden takımı.
  elinizde gülay ve gökçe dışında mazisi kuvvetli olan başka oyuncu yok. Diğer oyuncularda genç..yabancılarınız ise vasatın altında…
  bu şartlarda takımınız iyi gidiyor.
  anlamadığım şey ankara’da bulunan kulübün diğer türk oyuncular tarafından neden tercih edilmediği ? Gülay ve Gökçe’nin yanına yerli tecrübeli oyunculardan takviye yapılsa bu takım ilk 6 içerisinde rahatlıkla top oynar.
  Diğer kulüplerde yabancıların arkasında yedek beklemeyi kendine reva gören türk oyuncular Ankara 1910’a gelip top oynasınlar..Paslanmasınlar…Hem Türk hentbolü hem de 1910 kazansın.

Bir Yorum Yazın