.
HESABIM
Üye Ol

Gayespor’dan Kemal Durak Bombası

Gayespor’dan Kemal Durak Bombası

Gayespor Resmi Web Sayfasından yapılan açıklamada Geçen Sezon Hentbol Bayanlar Süper Ligi ekibi Ardeşen GSK çalıştıran Kemal Durak ile anlaşıldığı belirtildi.

Haberin Tarihi: 30 Mayıs 2014
Gazete Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Savaş Şahin ile yapmış olduğu görüşmenin ardından anlaşmayı kabul ettiği anlaşılan Kemal Durak’ın , yeni oluşumla artık Kurumsal bir Kulüp olma yolunda Gaye Spor Hentbol takımını başarısı için ter dökeceği belirtildi.

Kulüp Başkanı Savaş Şahin yaptığı açıklamada : "Kemal Hoca ile anlaştık.Kendisine ve Gaye Sporumuza  başarılar diliyorum.  Amacımız önceden olduğu gibi Hentbolu sevdirmek ve renk katmak .Bunun için elimizden geleni yapacağız. Yeni sezon için transferlerimiz en kısa zamanda bitirerek , Temmuz sonunda sezonumuzu açacağız. Hedefimiz bu sene Ankara’yı en iyi şekilde temsil etmek. İnşallah hentbol severlere çok zevkli ve başarılı bir Gaye Sporu göstereceğiz. Ayrıca bu sene yeni branşlarımızdan Korfbol de de şube açtık. Gaye spor burada da iddaalıdır. Ayrıca Henntbolde önümüzdeki sezonda  Erkeklerde de ligde olmayı hedefliyoruz."dedi

Detaylar :http://www.gayespor.com/haber/ana-sayfa_1/gaye-spor-dan-kemal-durak-bombasi/209.html

Bir Yorum Yazın