.
HESABIM
Üye Ol

Genç Erkekler Ligi Başlıyor

Genç Erkekler Ligi Başlıyor

Bu yıl ilk defa yapılacak olan “ Erkekler Gençler Ligi” başlıyor.

Haberin Tarihi: 16 Ocak 2013

Erkekler Gençler Liginde müsabakalar 2 bölüm halinde oynanacak ve büyük heyecana şahit olacak İlk bölüm 17-24 Ocak 2013 tarihleri arasında Ankara THF Spor Salonunda.

Geleceğin yıldızlarının mücadele edeceği Genç Erkekler Liginde, tüm ekipler üst sıralarda olmak için mücadele edecekler. Alınacak olan bir puanın bile Süper Lig ekiplerini etkilediği müsabakalarda , liderin kim olacağı merak ediliyor.

Aynı zamanda MHK’de eğitimlerine devam ediyor. Sezon içi Hakem Eğitim Çalışmaları Bayan ve Erkek Gençler Liginde A ve B Klasman Hakemlerle devam edecek.2-6 Ocak’ ta Bayan Gençler liginde 4 çift Hakemle yapılan çalışma, 17-23 Ocak ta Erkek Genç liginde 2 ayrı grup 10 çift Hakemle devam edecek. Eğitim çalışmalarında her maç sonu Gözlemci-Hakem maç değerlendirmesi, yönetilen bazı maçlar CD den toplu olarak izlenip maçların gün sonu değerlendirmeleri yapılacak, Cumartesi ve Pazar günü Hakemlerle sezonun ilk yarı genel değerlendirmesi ve Görsel Eğitim Çalışması yapılacağı Merkez Hakem Kurulu tarafından bildirildi.

Genç Erkekler Liginde İlk Gün müsabaka programı;

 

09:00 İSTANBUL YEDİTEPE SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA S.K. B
11:00 MERSİN HENTBOL SPOR KULÜBÜ MALİYE MİLLİ PİYANGO SPOR KULÜBÜ B
13:00 BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ANKARA ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ B
15:00 AKDENİZ ÜNİ. ANTALYASPOR KULÜBÜ ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA S.K. A
17:00 BEŞPARMAK SPOR KULÜBÜ 51 NİĞDE SPOR KULÜBÜ A
19:00 TRABZONSPOR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K. A
  BEŞİKTAŞ BAY A

Bir Yorum Yazın