.
HESABIM
Üye Ol

Gençoğlu ve Durak’ın Açıklamaları

Gençoğlu ve Durak’ın Açıklamaları

izmir Büyükşehir Belediyespor ile Ardeşen GSK arasındaki Hentbol Kadınlar Süper Lig Karşılaşması müsabakasında gülen taraf Ardeşen oldu.

Haberin Tarihi: 11 Eylül 2012
 

Müsabakadan sonraki gün açıklamalarda bulunan iki teknik adamın düşünceleri;

Gençoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ligin ilk mücadelesinde rakiplerine karşı başa baş bir oyun ortaya koyduklarını, ancak müsabakayı son dakikada kaybettiklerini söyledi.

Bu sonucun kendileri adına kötü olduğunu kaydeden Gençoğlu, ”Lige galibiyetle başlamayı istiyorduk ancak bunu başaramadık. Son saniyedeki pozisyondan tecrübe eksikliğinden dolayı yararlanamayınca karşılaşmayı da kaybettik. Şimdi bu karşılaşmadan dersler çıkararak, daha fazla çalışacağız” dedi.

Öte yandan karşılaşmada sol omzunda gerilme olan Esin Sağdıç’ın sağlık durumunun, yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı belirtildi.

Ardeşen GSK’da Kemal Durak ise, "Lige galibiyetle başladık, devamını getirmek istiyoruz" dedi..

Kemal Durak, ilk maçlarını kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, ”Oyuncularımı kutluyorum. Zor bir deplasmandan iyi bir sonuç ile dönüyoruz. Lige galibiyetle başladık, devamını getirmek istiyoruz” dedi.

Yeni bir ekip olarak galibiyetin kendilerine büyük moral verdiğini kaydeden Durak, ”Önümüzde uzun bir dönem var. Çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz. Gelecek hafta da İstanbul Maltepe Belediye Gençlik ve Spor ile önemli bir maç oynayacağız. Artık bu maça odaklanarak hazırlıklarımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın