.
HESABIM
Üye Ol

Gigov’un Katkısı ile Gelen Zafer

Gigov’un Katkısı ile Gelen Zafer

Hentbol Erkekler Süper Ligi takımlarından Mersin Hentbol’un, İstanbul Anafen Koleji karşısında aldığı galibiyette en büyük payın kaleci Victor Gigov’a ait olduğu bildirildi.

Haberin Tarihi: 14 Ekim 2013
Sportif Direktör Osman Özoğlu, ligin 5. haftasında İstanbul Anafen Kolejini 32-28 mağlup ederek İstanbul ekibine ilk yenilgiyi tattırdıklarını ifade etti. 

İstanbul’da aldıkları başarıdaki en büyük payın kalecileri Victor Gigov’a ait olduğunu belirten Özoğlu, şunları kaydetti :

osman özoğlu"Ligin önemli takımlarından birine karşı önemli bir mücadele ortaya koyarak galip gelmesini bildik. Bütün oyuncularımızın özveriyle oynadığı bu maçta kalecimiz Gigov çok iyi kurtarışlar yaptı. Onun kritik zamanlarındaki kurtarışları bize galibiyeti getirdi. İstanbul galibiyetiyle Milli Piyango mağlubiyetini unuttuk." 

İyi bir takım olma yolunda hızlı adımlarla ilerlediklerini ifade eden Özoğlu, maç eksikleri olmasına rağmen lige iyi başladıklarını, 5 haftada 1 yenilgi aldıklarını hatırlattı.

Eksikliklerini iyi analiz ederek tamamlamasını bildiklerine dikkati çeken Özoğlu, "Bundan sonraki aşamada daha iyi işler çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Daha iyi olmak, sağlam adımlarla ilerlemek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Oyuncularımızla bayramın 3. gününde antrenmanlarımıza başlayacağız" diye konuştu.

Bir Yorum Yazın