.
HESABIM
Üye Ol

Giresun’da finalistler belli oldu

Giresun’da finalistler belli oldu

Giresun Bulancak Kapalı Spor Salonu’nda organize edilen Kulüplü Küçükler Hentbol Türkiye Yarı Finalleri sonrasında kızlarda; Ankara Çankaya Belediyesi ANKA, Samsun TED Koleji ve Kastamonuspor takımları erkeklerde de İzmir Bucaspor, Ordu Gençlerbirliği ve Trabzonspor takımları Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2013

Giresun’da düzenlenen Kulüplü Küçükler Hentbol Türkiye Yarı Finalleri tamamlandı. Bulancak İlçe Spor Salonu’nda dün oynanan müsabakaların ardından kızlarda ilk üç sırayı alan; Ankara Çankaya Belediyesi ANKA, Samsun TED Koleji ve Kastamonuspor takımları erkeklerde ilk üç sırayı elde eden; İzmir Bucaspor, Ordu Gençlerbirliği ve Trabzonspor takımları Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar.

KAYA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Büyük heyecana sahne olan maçların ardından turnuvayla ilgili bir değerlendirme yapan Giresun Hentbol İl Temsilcisi ve aynı zamanda turnuvanın Federasyon Temsilcisi İsmail Hakkı Kaya; bu önemli organizasyonun Giresun’da düzenlenmesinde büyük emekleri olan başta Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı olmak üzere diğer tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Kızlar sıralaması:

1- Çankaya Belediyesi ANKA
2- Samsun TED Koleji
3- Kastamonuspor

Erkekler sıralaması:

1- İzmir Bucaspor
2- Ordu Gençlerbirliği
3- Trabzonspor

Kızlar kategorisinde alınan toplu sonuçlar şöyle:

SAMSUN TED KOLEJİ: 17 – TOKAT TURHAL: 7
KASTAMONUSPOR: 31 – SİVAS YİBO: 13
ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA: 30 – PAZARSPOR: 6
SAMSUN TED KOLEJİ: 22 – SİVAS YİBO: 10
TOKAT TURHAL: 14 – RİZE PAZARSPOR: 9
KASTAMONUSPOR: 6 – ÇANKAYA BLD. ANKA: 34
SAMSUN TED KOLEJİ: 19 – RİZE PAZARSPOR: 11
SİVAS YİBO: 7 – ÇANKAYA BLD. ANKA: 42
TOKAT TURHAL: 12 – KASTAMONUSPOR: 16
SAMSUN TED KOLEJİ: 9 – ÇANKAYA BLD. ANKA: 27
RİZE PAZARSPOR: 7 – KASTAMONUSPOR: 15
SİVAS YİBO: 15 – TOKAT TURHAL: 23
SAMSUN TED: 22 – KASTAMONUSPOR: 13
ÇANKAYA BLD. ANKA: 26 – TOKAT TURHAL: 10
RİZE PAZARSPOR: 21 – SİVAS YİBO: 8

Erkekler kategorisinde alınan toplu sonuçlar şöyle:

ANKARA İL ÖZEL İDARE: 0 – TRABZONSPOR: 10 (HÜKMEN)
ORDU GENÇLERBİŞRLİĞİ: 18 – İZMİR BUCASPOR: 20
ANKARA İL ÖZEL İDARE: 0 – BUCASPOR: 10 (HÜKMEN)
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ: 23 – TRABZONSPOR: 20
BUCASPOR: 20 – TRABZONSPOR: 14

 

Bir Yorum Yazın