.
HESABIM
Üye Ol

“Göztepe maçını kazanmak istiyoruz”

“Göztepe maçını kazanmak istiyoruz”

sezona 2’de 2 yaparak giren Büyükşehir Belediye Ankaraspor’un antrenörü Aydın Aydınlı, “Göztepe maçından galip ayrılmak istiyoruz”dedi.

Haberin Tarihi: 23 Eylül 2015

Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulunan Aydın Aydınlı, Göztepe’nin ligin yeni ekibi ve güçlü bir ekibi olduğu belirtti.

Aydınlı, “Büyükşehir Belediye Ankaraspor olarak sezona iyi başladık. İki galibiyet elde ettik. 6 oyuncumuzu kaybetsekte biz bu sezon yine iddaalı bir ekibiz. Büyükşehir Belediye Ankaraspor olarak sezonu en iyi şekilde tamamlayacağız. İyi başladık. İyi gidiyoruz. Sırada Göztepe maçı var ve kazanmak istiyoruz”dedi.

Eski oyuncularının Göztepe’nin kadrosunda bulunduğunu ve bunun avantaj veya dezavantaj olup olmadığını sorduğumuzda ise Aydın’lı şöyle dedi:

“Geçen sezon kadromuzda bulunan birçok oyuncumuz bu sezon Göztepe forması giyiyor. Tabiki bunun hem avantajı hem de dezavantajı var. Birbirimizi tanıyoruz. Biz bu durumu kendi avantajımıza çevimeye çalaşıacağız”dedi.

Göztepe seyircisi ile ilgili olarak ise Aydınlı, “Göztepe seyircisi hentbole renk kattı. Tabiki maçın başında baskı olacaktır. Ancak bizde bu duruma alışarak galibiyeti elde etmek için herşeyi yapacağız. Her iki takıma şimdiden başarılar dilerim”dedi.

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • ABDULLAH
    23 Eylül 2015 19:56 Kullanıcı Profili

    PAZAR GÜNÜ O MÜTHİŞ ATMOSFERDE GÖZTEPEMİZ ÇOŞACAK SADECE TRİBÜN ŞHOVUMUZ İZLEYİN YETER.. ÖLÜMÜNE GÖZTEPE

  • Tolga
    23 Eylül 2015 23:14 Kullanıcı Profili

    Ankara’nin oyunculari çok sansli bòyle şanli taraftarin önunde hentbol oynuyacaklari icin

Bir Yorum Yazın