.
HESABIM
Üye Ol

Göztepe Taraftarından Eğitime Destek

Göztepe Taraftarından Eğitime Destek

İlkokula verilecek desteğin süreceğini vurgulayan Bodrumlu Göztepeliler Gurubu sözcüsü Emrah Çatak, ” Bu geceden elde edilen gelirin tamamı yine okulumuzun eğitim araç ve gereçleri için kullanacağız. Kulübümüzün hentbol antrenörü Deniz Durmaz’ın iki yıldır çalıştırdığı okul hentbol takımı il birincisi oldu, başarıdan başarıya koşuyor ” dedi.

Haberin Tarihi: 13 Nisan 2014

İlkokula verilecek desteğin süreceğini vurgulayan Bodrumlu Göztepeliler Gurubu sözcüsü Emrah Çatak, Bu geceden elde edilen gelirin tamamı yine okulumuzun eğitim araç ve gereçleri için kullanacağız. Kulübümüzün hentbol antrenörü Deniz Durmaz’ın iki yıldır çalıştırdığı okul hentbol takımı il birincisi oldu, başarıdan başarıya koşuyor dedi.

BAŞKAN ALTINBAŞ’TAN TARAFTARA MESAJ

Orkestranın çaldığı müziklerle coşan taraftarlar ile ‘Göztepe selfiesi’ yapan Göztepe Kubülü Başkanı Hüseyin Altınbaş, Sosyal sorumluluk projesine bölgemizin her noktasında desteğimizi götürmeye, eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Gerek taraftarımız, gerekse camiamız topluma örnek olacak projeler geliştiriyor dedi.

Bir Yorum Yazın