.
HESABIM
Üye Ol

Göztepe’de Çoşku Başladı

Göztepe’de Çoşku Başladı

Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen Sarı-Kırmızılı Camia, takımlarının 10 oyuncu ve 2 antrenöre resmi sözleşme imzalatmasını büyük bir çoşku ile karşıladı.

Haberin Tarihi: 23 Temmuz 2014
Göztepe’de söz kesilen Kaleci Antrenörü ve aynı zamanda Altyapı Sorumlusu İbrahim Belet ile Yardımcı Antrenör Tolga Sağsöz’ün yanı sıra Bucasporlu Murat Enç, Erdoğan, İzmir BŞB’li Baran, Murat Güder, Cenk ve Keçiörensporlu Mustafa ile bir yıllık mukavele yapıldı.

Göztepe Antrenör Feridun Dorak’a emanet ederken, iç transferde Oğulcan, Soner, Fırat ve Mete ile nikah tazeledik. Göztepemiz yine İzmir BŞB’den Mari Novaro, Can Arıcı ve Yasin Yüzbaşıoğlu’yla da resmen anlaşma sağladı.

Talat Papatya [Göztepe Spor Kulübü Başkan Vekili] :
Sayın Başkanımız Mehmet Sepil’in dediği gibi yeni yönetimimiz amatör branşlara değer vereceğini, Göztepemiz’in sadece futboldan ibaret olmadığını, elimizden geldiğince diğer branşlara da katkı yapacağını ilk demeçlerinden itibaren belirttiler. Bunun sonucu geçen yıllarda başarılı olan hentbol takımımızın bu sezon hedefe ulaşması için mücadele edeceğiz. Takımımızın da daha sağlıklı çalışabilmesi için Gürsel Aksel Tesislerimiz’de bulunan spor salonumuzu da yeniledik. Bundan sonrası teknik kadro ve oyuncularımızda diye konuştu. Başkan Vekilimiz Papatya annesini kaybeden futbolcu kardeşimiz Mustafa Tiryaki’ye de başsağlığı diledi.

Ali Çapacı [Amatör Şube Sorumlusu] :
12 yıldır arkadaşlarımızın sayesinde buralara geldik. Emekler çok büyük. Bu imzaları atıyorsak onların sayesinde . şampiyonluk bekliyoruz tek hedefimiz bu dedi.

Deniz Durmaz [Hentbol Şube Yöneticisi] :
Bu sezon ilk kez hedef koyduk. Bu zamana kadar armanın sahada olması için mücadele ettik. Göztepe’nin hentbol şubesi de var olsun dedik. Bu sene başkanımız Mehmet Bey’in desteği ile ilk kez şampiyonluğu ifade ediyoruz. Şampiyonluk ne gerektiriyorsa ona göre bir kadro kurduk. Takımımızın sol tarafı çok genç oyunculara teslim edildi. Tüm arkadaşlarımız bu ligin üstünde bir yapıya sahip . bu sene sezonu güzel bitirip seneye de kemik kadroyu koruyup bir iki takviye ile süper ligde Göztepe Spor Kulübü’nün olması gerektiği yerde olacağız. Başkanımızın da hedefleri bununla sınırlı değil süper lige çıkmış olmakla kalmayıp ligin hedef takımı olmak istiyoruz. Şimdiden herkesin emeğine teşekkür ediyoruz. Eski oyuncularımıza bizi tercih ettikleri ve bizle oldukları için, yeni arkadaşlarımıza da aramıza hoşgeldin diyerek herkese başarılı bir sezon diliyoruz. Açıklaması yaptı

Mustafa Dizdar [Hentbol Şube Yöneticisi] :
İnşallah sezon sonunda bu salonda kupayı teslim etmek için bir araya geliriz. Hayırlı uğurlu bir sezon diliyoruz dedi.


Kaynak Resmi Site

Bir Yorum Yazın