.
HESABIM
Üye Ol

Göztepeliler Hollanda’ya çıkarma yapacak

Göztepeliler Hollanda’ya çıkarma yapacak

Erkekler EHF Challenge Kupası 3. turunda Hollanda’nın JMS Hurry-Up takımıyla eşleşen Göztepe’de taraftarlar Hollanda deplasmanını iple çekiyor.

Haberin Tarihi: 22 Temmuz 2016

Kulüp tarihinde ilk defa Avrupa kupalarında mücadele edecek olan Göztepe SK Hentbol Şubesi Sorumlusu Deniz Durmaz, Challenge Kupasında imkanları dahilinde en iyi aşamaya çıkmak istediklerini söyledi.

Durmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk kez mücadele edecekleri Avrupa kupalarına çok büyük hedeflerle katılmadıklarını söyledi. Öncelikli olarak Avrupa’da tecrübe kazanmak istediklerini kaydeden Durmaz, şöyle konuştu: “Elbette kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Hollanda temsilcisi JMS Hurry-Up hakkında fazla bilgimiz yok, bugünden itibaren rakibimiz hakkında bilgi edineceğiz. Avrupa’da mücadele etmek yıllardır camiamızın istediği bir şeydi. Deplasmandaki müsabakada hem Hollanda hem de Almanya’da yaşayan taraftarlarımızla buluşacağımız için heyecanlıyız. İzmir’deki maçta avantajlı bir skor elde edip, orada turu geçmek istiyoruz.”

Uçan Adamlar, 3. turda Hollanda temsilcisi ile ilk maçını 19 veya 20 Kasım’da İzmir’de, rövanş karşılaşmasını ise 26 veya 27 Kasım’da deplasmanda oynayacak. Deplasmanda oynanacak olan müsabakaya Avrupa’nın çeşitli kentlerinde yaşayan Göztepeli taraftarların akın edeceği şimdiden kulüpten bilet ile ilgili olarak talepte bulundukları belirtildi.

Bir Yorum Yazın