.
HESABIM
Üye Ol

Günay ve Erdoğan galibiyetten emin!

Günay ve Erdoğan galibiyetten emin!

Hentbol A Milli Erkek Takımımızda kalecimiz Taner Günay ve oyunculardan Ozan Erdoğan yarın oynanacak Milli maç öncesinde, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’nde (KGC) basın mensupları ile bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 4 Ocak 2022

YILMAZ ACAR DAVUT / HENTBOLHABER.NET – Milli takım oyuncularından Taner Günay ile Ozan Erdoğan Basın mensuplarının sorularını yanıtlarken Günay şöyle konuştu: “Kastamonu gerçekten hentbol kültürünü uzun yıllardır sürdüren bir şehrimiz, biz de; bunu bilerek aynı heyecanla buraya geldik, çalışmalarımız da devam ediyor. En önemli isteğimiz; Kastamonu halkının o salonu doldurarak bizleri destekliyor olması. Ben de Samsun Bafralı’yım. Daha altyapıda oynarken, birçok organizasyonun Kastamonu’da yapıldığına şahit olmuştum. O yüzden yıllar sonra Kastamonu’da tekrar bir organizasyona katılmak beni de çok mutlu etti. İlk gün aslında biz geldiğimizde oyuncu arkadaşlarımla beraber, spor salonunu ve tesisi gördüğümüzde, Avrupa standartlarını yakalamış bir hentbol alanı olarak gördük. Beğendiğimizi de kendi aramızda paylaştık. Tesisin kazandırılmasında emeği geçmiş herkese buradan teşekkürlerimi ileteyim.

“HEDEFLERİMİZ VAR”
Günay: “Çok önemli hedeflerimiz var. Yeni bir yönetim ve yeni bir heyecan da var. Bununla beraber biz elimizden gelen gayreti saha içerisinde gösterip, bize düşen görevi en güzel şekilde yerine getirmek istiyoruz. Zaten ay-yıldızlı bayrağa hizmet ediyor olmak çok önemli bir motivasyon. Bununla beraber sahada aynı birlik ve beraberlikle ayrı bir motivasyon. Kastamonu halkını da aramızda görmek, o heyecanı da birlikte paylaşmak istiyoruz.”

“TOP BİZDE”
Oyunculardan Ozan Erdoğan da maç öncesi şunları ifade etti: “Öncelikle ben başkanımıza teşekkür ediyorum. Göreve geldiğinden bugüne gerçekten bir başkan olarak, abi olarak her zaman yanımızda oldu. Kastamonu halkını bugün Merkez Spor Salonu’na bekliyoruz. Onların o salonu dolduracağına inanıyoruz. Artık sözün bittiği yerdeyiz, top bizde. Bundan sonra inşallah başlangıç hediyesi verebiliriz. Kastamonu halkının hentbola bakış açısını; tesislerinden, konaklamasından anlayabiliyoruz. Mükemmel bir tesisi var, konaklamada hiç bir sıkıntı yok. İlkler hiç bir zaman unutulmak diyorum. Kastamonu’nun ilk milli maç ev sahipliği olacak. Onlara güzel bir hediye verirsek, hentbola bakış açıları daha da iyi olacak. Hentbolun ileride Kastamonu’da daha çok gelişmesi için bir adım olarak görüyoruz. Kazanmak istiyoruz.”

 

Bir Yorum Yazın