.
HESABIM
Üye Ol

Hakkımızda

 

Hentbolhaber.net; güncel hentbol haberleri ve diğer tüm hentbol kategorilerde en güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için 2011 yılında oluşturulmuş 2012 yılında yayın hayatına başlamış geniş kapsamlı bir hentbol haber portalıdır.

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin “iyi haber / kötü haber”, “müjdeli haber / kara haber” olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura “şimdi sevinmelisin” veya “şimdi üzülmesin” havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

Bize ulaştırmak istediğiniz mesajı iletişim sayfasındaki iletişim formuna gerekli bilgileri yazıp “Formu Gönder” butonuna basınız. Yazacağınız mesaj sistemimiz tarafından ilgili kişiye yönlendirilecektir.

Lütfen bülten gönderimlerini info@hentbolhaber.net mail adresi üzerinden yapınız.

Hentbolhaber.Net

hentbolhaber web sayfamız Hentbol’e gönül vermiş kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu Hentbol Haber sayfasıdır.

İletişim Bilgileri:

Email : info@hentbolhaber.net

 

 

Bir Yorum Yazın