.
HESABIM
Üye Ol

HALAY: ‘2 Puan Bizim İçin Önemli İdi’

HALAY: ‘2 Puan Bizim İçin Önemli İdi’

Hentbol Erkekler Süper Lig Temsilcisi Maliye Milli Piyango Spor Kulübü Antrenörü Okan HALAY, yapmış olduğu yazılı açıklamada Mersin Hentbol müsabakasını değerlendirdi.

Haberin Tarihi: 15 Ekim 2012


Halay
: " Mersin Hentbol takımı özellikle kendi sahasında rakipleri zorlayan , mücadeleyi bırakmayan bir ekip. Müsabaka öncesi zaten bu deplasmandan mutlak puan almamız gerektiğini dile getiriyorduk ve hazırlıklarımızı bu şekilde tamamladık.

Enis’in müsabakanın 4.dakikasında sakatlanması ve oyun düzenimizde biraz sıkıntı yaratmasına rağmen, yapmış olduğumuz değişiklikler ve genç oyuncularımızın göstermiş oldukları performans maçın kazanılmasında önemli rol oynadı.

Özellikle ikinci yarıda savunma direncimizin yüksek olması galibiyette büyük pay sahibi oldu.Elde edilen 2 puan ve Mücadeleyi sonuna kadar bırakmayan, hem  fiziksel  hem de psikolojik dayanıklılığa sahip bir takımın görüntüleri bu maçta daha belirgin bir şekilde ortaya çıkması bizi oldukça memnun etti.

Ligde her maçın zorlu geçeceğini biliyor  çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.Ligdeki durumumuzu daha iyi yerlere getirebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz."dedi.

Maliye Milli Piyango oynamış olduğu 3 müsabaka da 2 galibiyet, 1 mağlubiyet ile 4 puanla 5.sırada bulunuyor.

Bir Yorum Yazın